reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jeden test pozytywny drugi negatywny

Dołączył(a)
6 Maj 2024
Postów
5
Cześć . Wczoraj rano zrobiłam test wyszedł według mnie pozytywny . Dziś rano powtórzyłam test wyszedł już negatywny . Testy tej samej firmy. Okres powinnam dostać za 6 dni. Cykle regularne . Czy któraś z Was tak miała ? Który brać bardziej na serio ? Pozytywny czy negatywny ? Wariuje już .
 

Załączniki

  • IMG_20240506_115900.jpg
    IMG_20240506_115900.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 507
reklama
Nie wyszedł pozytywny, bo jest totalnie zalany.

I co to za testy, że mają podwójne pola? Jak to te z krwi, to one są totalnie niewiarygodne.
 
Podwójne pola ponieważ testy pokazują tyg ciąży . "Zalany" wskazuje na 1-2tydz ciąży. 3-4tydz się nie "zabarwił " .
 
Pierwszy test jest zalany, więc do kosza. Drugi negatywny.
6 dni do okresu to jeszcze masa czasu. Nawet jak zaszlas w ciążę, to mogło jeszcze nawet nie być implantacji, więc beta HCG jeszcze nie rośnie. Poczekaj jeszcze tydzień i jak nie przyjdzie okres, wtedy zrób test.
 
Pierwszy test jest zalany, więc do kosza. Drugi negatywny.
6 dni do okresu to jeszcze masa czasu. Nawet jak zaszlas w ciążę, to mogło jeszcze nawet nie być implantacji, więc beta HCG jeszcze nie rośnie. Poczekaj jeszcze tydzień i jak nie przyjdzie okres, wtedy zrób test.
Nie pozostaje mi więc nic innego jak tylko poczekać do spodziewanej @ i jeśli nie przyjdzie to wtedy powtórzyć test . Co prawda od tygodnia mam dziwne objawy. Kłucie w podbrzuszu,ból w dolnej części pleców i mdłości ale piersi nie bolą mnie wcale .
 
Nie pozostaje mi więc nic innego jak tylko poczekać do spodziewanej @ i jeśli nie przyjdzie to wtedy powtórzyć test . Co prawda od tygodnia mam dziwne objawy. Kłucie w podbrzuszu,ból w dolnej części pleców i mdłości ale piersi nie bolą mnie wcale .
Jeśli test jest negatywny, to żadne objawy nie są ciążowe.
Objawy wywołuje rosnąca gwałtownie beta HCG. Jeśli jej nie masz, nie rośnie, to nie powoduje objawów. Po prostu.
Wszystko co czujesz równie dobrze może zwiastować nadchodzący okres
 
Jeśli test jest negatywny, to żadne objawy nie są ciążowe.
Objawy wywołuje rosnąca gwałtownie beta HCG. Jeśli jej nie masz, nie rośnie, to nie powoduje objawów. Po prostu.
Wszystko co czujesz równie dobrze może zwiastować nadchodzący okres
Równie dobrze mogą to być objawy ciążowe ale na test jeszcze za wcześnie dlatego mógł wyjść negatywnie . Nie mam 15 lat by nie wiedzieć jakie objawy mam przed @. A do tej pory żadnych nie miałam . Przed jak i po @.
 
reklama
Równie dobrze mogą to być objawy ciążowe ale na test jeszcze za wcześnie dlatego mógł wyjść negatywnie . Nie mam 15 lat by nie wiedzieć jakie objawy mam przed @. A do tej pory żadnych nie miałam . Przed jak i po @.
Ale ja Ci mówię, że objawy ciążowe powoduje rosnąca beta HCG. To skoro ona jest duża i rośnie i masz objawy, to jakim cudem test jest negatywny i mówi, że nie masz wcale rosnącej bety? Jeśli są objawy CIĄŻOWE to test musi być pozytywny. Jeśli jest negatywny, to nie ma w organizmie beta HCG. A skoro nie ma, to nie może powodować objawów ciążowych.
 
Ostatnia edycja:
Do góry