reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszka

reklama
My zaczęliśmy od kaszek bezmlecznych Holle i posmakowały. Nie musiałam szukać żadnych innych. W składzie jest czysta kasza pełnoziarnista a na tym mi właśnie zależało.
 
Generalnie wszystkie kaszki z prostym składem, najlepiej pełnoziarniste bo błonnik się przydaje w czasie rozszerzania diety. Mogą być też z dodatkiem owoców, ale tylko i wyłącznie naturalne, oczywiście bez cukru. Nie kumam czemu do kaszek dla dzieci dodaje się cukier, skoro jest on na liście produktów zakazanych dla takich maluchów.
 
reklama
Generalnie wszystkie kaszki z prostym składem, najlepiej pełnoziarniste bo błonnik się przydaje w czasie rozszerzania diety. Mogą być też z dodatkiem owoców, ale tylko i wyłącznie naturalne, oczywiście bez cukru. Nie kumam czemu do kaszek dla dzieci dodaje się cukier, skoro jest on na liście produktów zakazanych dla takich maluchów.
Dzięki za wyjaśnienie, to moje pierwsze dziecko, więc moge popełniać błędy. Człowiek nie jest mądry przy pierwszym dziecku.
 
Do góry