reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy poinformować pracodawcę?

dziOObek, a dlaczego jesteś na zwolnieniu i będziesz do końca ciązy? Mam nadzieję, że wszystko jest ok. czy Ty też będziesz miała cesarkę?
 
reklama
Dzioobek to musisz teraz zrobić porządny wykład swojemu lekarzowi, że on taki nie kumaty i Ci głupoty opowiada hihi ;D
 
Bede miala cesarke bo jestem po operacji kregoslupa :) i z tego powodu mam zwolnienie a z dzidzia wszystko OK i:)
 
DziOObek, ja jestem po dwóch operacjach kręgosłupa! I też dlatego bedę miała cesarkę. Mnie też gin chciał wysłać na L4 z tego powodu ale nie chciałam jeszcze bo teraz i tak mam wakacje (jestem nauczycielką) a poza tym w miarę możliwości chcialabym pracować. mam nadzieję, że pozwoli mi we wrześniu wrocić do pracy, bardzo bym chciała. Miałam obie operacje w Zakopanem a Ty? Wiele nas łączy jak widać. Pozdrawiam!!
 
Ja operacje mialam w Bytomiu a zwolnienie ze wzgledu na prace siedzaca a przy tym przed ciaza maialm robiony rezonans i mam przepukline w kanale wiec bez L4 nie da rady ,a ja powiem ci z przyjemnoscia posiedze w domku przuy kompie nic w pracy:)
leniuchuje na dzialce i tak sobie blogo spedzam czas:) czekajac na dzidize :)
wiele nas laczy to prawda i dobrze ze nie jest to francuskie filmy i zgaga jak w reklamie:)
 
DziOObek, mam nadzieję, że obu nam się uda szczęśliwie przebyć ciążę, mocno w to wierzę. ja chcę wrócić do pracy, ale na razie też cieszy mnie błogie wakacyjne lenistwo i nie wiem czy we wrześniu jeszcze tak będę oponować przed L4 ;) Pozdrawiam!!
 
ja na szczescie mam pracodawce i przyszlego meza i tate w jednej osobie:) mamy wlasna firme i jak cos trzea to w biurowych czynnsciach pomagam ale wiecej odpoczywam niz pracuje tak na dobra sprawe.. tata o nas dba wiec mozna powiedzec ze mam wakacje i zalatwiam przyjemne rzeczy na swoj slub za 2 mies:)

wakacje sa cool.....:)

PS. i dorze ze juz studia za mna bo mojej dzidzi nie podobała się podróż pociągiem:))

pozdrawiam aniolekk
 
reklama
Aniołekk, fajnie masz, choć ja się chyba cieszę, że mój mąż nie jest moim szefem ;) Co do podróżowania pociągiem to ja się twojej Dzidzi nie dziwię bo moja nie lubi nawet autem jeźdźić. My też mamy wakacje (jestem nauczycielką) i obawiamy się z Dzidzią, że całkiem rozleniuchujemy się przez te dwa miesiące. dziś nawet nie chce się nam z łóżka wychodzić ;D Pozdrawiam!
 
Do góry