reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komentarze do porodów

Pinka ale akcja:-D niesamowite... jak dobrze że zdążyliście:tak: sama nie wiem czy chciałabym takiego ekspresa bo do szpitala mam 30km;-)
 
reklama
kurka pinka ale mialas przeboje:) ja cie krece jak z filmu jakiegos normalnie!:-) kurcze a jednak to prawda z tym ze drugie dziecko to migiem idzie:) ja to bym w takiej sytuacji nie dajechhala do szpitala bo mam pol godz lekko jak korkow nie bedzie na autostradzie:szok::-):baffled:super dzielna babka z ciebie...niesamowite!!
 
pinka w życiu bym nie pomyślała, że takie rzeczy są możliwe:szok: myślałam, że to tylko na filmach:-D czytając opis twojej akcji przechodziły mi ciarki po plecach wwwooooooowww!
dzielna babeczka!
gratuluję
 
wiem tylko jedno- gdyby mi K. z tekstem walnal, ze mi dupsko paruje, to bym go tam predzej za****la :p niz sie smiala....a porod jak z filmow...
 
Pinka i ja odłączam się do dziewczyn ze dzielna z Ciebie babka:tak: Well done!!! Bedziesz miala co wnukom opowiadać:-D
 
Pinka to sie nazywa ekspresowy poród :szok: a Twój początek porodu to jakbym o swoim pierwszym porodzie czytała, zaczęło się dokładnie tak samo :tak:
 
reklama
Pinka - poród to miałaś super i z przebojami . Po prostu Gratuluje tak szybkiego rozwiązania :-)
 
Do góry