reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupię, sprzedam, zamienię

reklama
Hej dziewczyny:)
Prowadzę działalność i będę zamawiać laktatory ręczne Philips avent w zestawie z kosmetyczką. Cena 120zł z przesyłką. Cena sklepowa ok. 170zł. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana to proszę o szybką informację na priv. Wszystko będe wystawiać na allegro i będę podawać linka do zakupu.
dokładnie wygląda to tak:)

Opis produktu

Cechy i zalety:


  • Wygodna pozycja podczas odciągania pokarmu
  • Ciepła w dotyku, miękka nakładka masująca, która delikatnie stymuluje naturalne uwalnianie pokarmu
  • Pokarm trafia bezpośrednio do pojemniczka, który w połączeniu ze smoczkiem zmienia się w butelkę
  • Lekka, energonomiczna konstrukcja
  • Produkt wykonany z polipropylenu, nie zawiera bisfenolu A

W zestawie:


  • Część główna laktatora z rączką
  • Nakładka w standardowym rozmiarze
  • Pojemnik na pokarm (125 ml)
  • Wyjątkowo miękki smoczek dla noworodków do naturalnego karmienia
  • Osłona podróżna
  • Kosmetyczka, a w niej :
    • krem na brodawki (3 ml)
    • osłonki na piersi (2 szt)
    • adaptor do laktatora
    • smoczek uspokajający
    • pojemnik na pokarm
    • przykrywka do pojemnika
 
Zakładam ten wątek by nam służył, jeśli się okaże że te mamuśki co mają chłopców - teraz będą miały dziewczynki czy odwrotnie to możemy sie powymieniać czy posprzedawać sobie nawzajem ciuszki i nie tylko

JEST TO WĄTEK TYLKO DLA LIPCÓWEK 2015!!!!!!!!!!!!
Jeśli inne użytkowniczki chcą tu cokolwiek napisać - tylko za zgodą moderatorek forum, czyli Monia861 lub kati83
 
Ostatnia edycja:
Mam cos co bardzo przyda sie dla mam ktore maja foteliki maxi-cosi
baza do samochodu - cena podlega negocjacji :)
MamaSprzeda.pl - Baza EasyBase do zapinania PASAMI firmy maxi-cosi - do fotelików CabrioFix itp
pokrowiec frote do fotelika idealny na lato :)
MamaSprzeda.pl - Pokrowiec frote na fotelik Maxi-Cosi Cabriofix kolor szary idealny na lato !!!!


polecam tez rzeczy dla maluszkow z mojej kolekcji
MamaSprzeda.pl


a teraz cos dla mam ktore chca nosic swoje maluszki
chusty pasiaste - tanie i bardzo dobre!!!
MamaSprzeda.pl - Chusta tkana do noszenia dzieci Little Frog Brązowy Pirop
i cos bardziej eleganckiego i wyszukanego
MamaSprzeda.pl - Chusta tkana do noszenia dzieci Yaro Vesna black dł 4,6m 100% bawełny
http://mamasprzeda.pl/oferta/7,nosi...szenia-dzieci-didymos-indio-natur-z-lnem.html
 
reklama
Do góry