reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Dobra już wszystko wiem :) skierowania nie potrzebujecie, robią te badania jeżeli: 1) jest problem niepłodności, 2) występują poronienia. Skierowanie generują oni automatycznie.
Nie mają tam poradni genetycznej, gdzieś na innej ulicy w placówce przyjmuje dr Pilch, w tedy wizyta odpłatna.
ale ze jak, tak z ulicy bez skierowania nic? :o
 
ale ze jak, tak z ulicy bez skierowania nic? :o
Nic, nic :) to badania, nie wizyta. Ja już jestem zarejestrowana. Terminy mają super szybkie, bo na początek maja. Niestety bez partnera, bo on się nie kwalifikuje, karta ekuz nie jest honorowana. Ale za to zamiast tylko kariotypów za 1200 z konsultacją za nas oboje, ja mam za free rozszerzony pakiet to w same badania dla męża wpakujemy te 1200 :)

Przy rejestracji zapytano mnie tylko o pesel, o adres, telefon, podano termin i tyle. W zasadzie to nikt nawet nie pytał po co mi te badania, z jakiego powodu chce je robić.
 
Nic, nic :) to badania, nie wizyta. Ja już jestem zarejestrowana. Terminy mają super szybkie, bo na początek maja. Niestety bez partnera, bo on się nie kwalifikuje, karta ekuz nie jest honorowana. Ale za to zamiast tylko kariotypów za 1200 z konsultacją za nas oboje, ja mam za free rozszerzony pakiet to w same badania dla męża wpakujemy te 1200 :)

Przy rejestracji zapytano mnie tylko o pesel, o adres, telefon, podano termin i tyle. W zasadzie to nikt nawet nie pytał po co mi te badania, z jakiego powodu chce je robić.
Ale super, że udało Ci się zarejestrować i to w dodatku idealnie w czasie, kiedy ich potrzebujesz! :)
 
Dziewczyny, które mają zalecenie brania Q10 - czy Wasi lekarze mówili coś na temat formy? Czy naprawdę dużą różnicę robi czy to jest ubichinoN czy ubichinoL? Czy po prostu same ewentualnie zdecydowałyście się na ten drugi, czytając w necie? Różnica w cenie jest dość spora, no ale jak już mam brać, to chcę żeby działało 🙄
 
reklama
Do góry