reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Dostałam okres, informuje dla formalki.
Udało mi się (wkońcu) unówić histeroskopię w innym miejscu we Wrocławiu. W skrócie moja historia plus badania zostały "olane" przez 4 dni w tym miejscu gdzie miałam zamiar zgłosić się na zabieg. Zrządzenie losu, że jak zrezygnowałam z powodu długiego oczekiwania na odpowiedź jakąkolwiek, choćby negatywną? Chyba nie...po fakcie rezgnacji wiadomości, zwrotna była w 5minut ...
Zatem 27 maja mam histeroskopie umowioną wraz z wycinkami do histopat. oceny plus cd138 i cd 56. Oprócz tego w ten sam dzień rozszerzone badania nasienia i kariotypy w in victa. To będzie intesnsywny dzień w kraju.
P.s strasznie się cieszę, że po kilku dniach gadania w moich wyobrażeniach samej do siebie, uda się to wszystko załatwić w 1 dzień...bez wizyty kwalifikacyjnych. Wkońcu ktoś mi na słowo uwierzył przez telefon...wysłuchał i chciał pomóc...
Tak choruję na niepłodność.
Tak jest mi ciężko, bo nie jestem u siebie, potrzebuje wskazówek, bo do końca nie wiem jak to wszystko ugryźć, nie chcę w dalszym ciagu prosić się o badanie, któro może mi pomóc...
Tak, wydałam tu majątek prywatnie na badania, bo inaczej sie nie da...jak Ci zależy , za tą kasę nie 1 a kilka transferów w Pl bym miała....ale bajka.
Już serio myślałam, że tym wszytkim po prostu jebne...bo ileż można się samemu diagnozować i prosić o diagnozę?

Dziękuje wszytkim życzliwym i wyrozumiałym ludziom, których spotkałam tam po drugiej stronie słuchawki dziś!💜
I tak Ciesze się jak głupia, mimo że dostałam znowu okres i umieram, i zostały pogrzebane moje szanse zostania mamą w wieku 33 lat.terqz już tylko opcja 34 w najlepszym wypadku.
Może kiedyś się uda?🙈
Sorki za przydługi post, ale musiałam to z siebie wyrzucić.
 
Dostałam okres, informuje dla formalki.
Udało mi się (wkońcu) unówić histeroskopię w innym miejscu we Wrocławiu. W skrócie moja historia plus badania zostały "olane" przez 4 dni w tym miejscu gdzie miałam zamiar zgłosić się na zabieg. Zrządzenie losu, że jak zrezygnowałam z powodu długiego oczekiwania na odpowiedź jakąkolwiek, choćby negatywną? Chyba nie...po fakcie rezgnacji wiadomości, zwrotna była w 5minut ...
Zatem 27 maja mam histeroskopie umowioną wraz z wycinkami do histopat. oceny plus cd138 i cd 56. Oprócz tego w ten sam dzień rozszerzone badania nasienia i kariotypy w in victa. To będzie intesnsywny dzień w kraju.
P.s strasznie się cieszę, że po kilku dniach gadania w moich wyobrażeniach samej do siebie, uda się to wszystko załatwić w 1 dzień...bez wizyty kwalifikacyjnych. Wkońcu ktoś mi na słowo uwierzył przez telefon...wysłuchał i chciał pomóc...
Tak choruję na niepłodność.
Tak jest mi ciężko, bo nie jestem u siebie, potrzebuje wskazówek, bo do końca nie wiem jak to wszystko ugryźć, nie chcę w dalszym ciagu prosić się o badanie, któro może mi pomóc...
Tak, wydałam tu majątek prywatnie na badania, bo inaczej sie nie da...jak Ci zależy , za tą kasę nie 1 a kilka transferów w Pl bym miała....ale bajka.
Już serio myślałam, że tym wszytkim po prostu jebne...bo ileż można się samemu diagnozować i prosić o diagnozę?

Dziękuje wszytkim życzliwym i wyrozumiałym ludziom, których spotkałam tam po drugiej stronie słuchawki dziś!💜
I tak Ciesze się jak głupia, mimo że dostałam znowu okres i umieram, i zostały pogrzebane moje szanse zostania mamą w wieku 33 lat.terqz już tylko opcja 34 w najlepszym wypadku.
Może kiedyś się uda?🙈
Sorki za przydługi post, ale musiałam to z siebie wyrzucić.
Siła jest kobietą. Babo jak Ty pięknie walczysz!
Cieszę się, że dzisiaj miałaś taki pozytywny dzień w załatwianie :)
 
Siła jest kobietą. Babo jak Ty pięknie walczysz!
Cieszę się, że dzisiaj miałaś taki pozytywny dzień w załatwianie :)
Dziękuję🥰 4 dni przed okresem plus brak wieści i olewka dały popalić, ale dzisiaj wyszło słońce mimo chmur i upadku z wysokiego jednak konia🙂
Łudziłam się, że tym razem się uda, ale czlowiek ciągle się uczy. Jaka stara taka głupia😬 chyba już nastał kres złudzeń, oby 😉
 
Hej dziewczyny! Pomożecie?
Nie umiem zinterpretować wyniku nasienia męża
Historia jest taka- listopad 2023- ciąża pozamaciczna leczona metotreksatem i nakaz czekania pół roku- od czerwca możemy się starać ponownie
W ciąże zaszłam bez problemu w 2 miesiącu starań- ale No niestety wyszło jak wyszło.
Zdecydowałam się na badania HSG i czekam na nie- będzie w maju ale lekarka powiedziała ze chciałaby zobaczyc tez wynik nasienia męża i tu taki wynik..
 

Załączniki

  • IMG_8576.jpeg
    IMG_8576.jpeg
    95,3 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_8577.jpeg
    IMG_8577.jpeg
    107,6 KB · Wyświetleń: 61
  • IMG_8578.jpeg
    IMG_8578.jpeg
    129,3 KB · Wyświetleń: 59
Hej dziewczyny! Pomożecie?
Nie umiem zinterpretować wyniku nasienia męża
Historia jest taka- listopad 2023- ciąża pozamaciczna leczona metotreksatem i nakaz czekania pół roku- od czerwca możemy się starać ponownie
W ciąże zaszłam bez problemu w 2 miesiącu starań- ale No niestety wyszło jak wyszło.
Zdecydowałam się na badania HSG i czekam na nie- będzie w maju ale lekarka powiedziała ze chciałaby zobaczyc tez wynik nasienia męża i tu taki wynik..
Hej,
Generalnie ja mam dość radykalne podejście to tematu nasienia i dla mnie jest słabo. Ale ja jestem znana z krytycznego patrzenia na takie wyniki. Ruch jest ok, ale morfologia przy tej liczbie nie powala. Osobiście wdrożyłabym zalecenia dla słabego nasienia tj.: starać się nie nosić telefonu w kieszeniach spodni, nie trzymać laptopa na kolanach, nie przegrzewać jąder (zakaz gorących kąpieli, sauny), stosować zimne okłady, wdrożyć dietę, suplementy oraz ruch (ale nie rower).
Natomiast z posiadanej przeze mnie wiedzy słabe nasienie nie odpowiada za ciążę pozamaciczna (mogę się mylić więc proszę o weryfikację inne dziewczyny).

A dwa to przeczytaj pierwszą stronę wątku. Jeżeli masz ochotę dołączyć to zapraszamy.
 
Dostałam okres, informuje dla formalki.
Udało mi się (wkońcu) unówić histeroskopię w innym miejscu we Wrocławiu. W skrócie moja historia plus badania zostały "olane" przez 4 dni w tym miejscu gdzie miałam zamiar zgłosić się na zabieg. Zrządzenie losu, że jak zrezygnowałam z powodu długiego oczekiwania na odpowiedź jakąkolwiek, choćby negatywną? Chyba nie...po fakcie rezgnacji wiadomości, zwrotna była w 5minut ...
Zatem 27 maja mam histeroskopie umowioną wraz z wycinkami do histopat. oceny plus cd138 i cd 56. Oprócz tego w ten sam dzień rozszerzone badania nasienia i kariotypy w in victa. To będzie intesnsywny dzień w kraju.
P.s strasznie się cieszę, że po kilku dniach gadania w moich wyobrażeniach samej do siebie, uda się to wszystko załatwić w 1 dzień...bez wizyty kwalifikacyjnych. Wkońcu ktoś mi na słowo uwierzył przez telefon...wysłuchał i chciał pomóc...
Tak choruję na niepłodność.
Tak jest mi ciężko, bo nie jestem u siebie, potrzebuje wskazówek, bo do końca nie wiem jak to wszystko ugryźć, nie chcę w dalszym ciagu prosić się o badanie, któro może mi pomóc...
Tak, wydałam tu majątek prywatnie na badania, bo inaczej sie nie da...jak Ci zależy , za tą kasę nie 1 a kilka transferów w Pl bym miała....ale bajka.
Już serio myślałam, że tym wszytkim po prostu jebne...bo ileż można się samemu diagnozować i prosić o diagnozę?

Dziękuje wszytkim życzliwym i wyrozumiałym ludziom, których spotkałam tam po drugiej stronie słuchawki dziś!💜
I tak Ciesze się jak głupia, mimo że dostałam znowu okres i umieram, i zostały pogrzebane moje szanse zostania mamą w wieku 33 lat.terqz już tylko opcja 34 w najlepszym wypadku.
Może kiedyś się uda?🙈
Sorki za przydługi post, ale musiałam to z siebie wyrzucić.
Kurcze, do dupy, że nie udało się załatwić tego wszystkiego bez takiej ilości wkurwiania się i irytacji (tym bardziej w miejscu, które sama Ci poleciłam) ;(

Gratuluje jednak, że (mimo wszystkich przeciwności) się nie poddałaś, załatwiłaś temat i uda Wam się ogarnąć badania w ciągu jednego dnia. Brawo! :)
 
Kurcze, do dupy, że nie udało się załatwić tego wszystkiego bez takiej ilości wkurwiania się i irytacji (tym bardziej w miejscu, które sama Ci poleciłam) ;(

Gratuluje jednak, że (mimo wszystkich przeciwności) się nie poddałaś, załatwiłaś temat i uda Wam się ogarnąć badania w ciągu jednego dnia. Brawo! :)
Przestań! Nic się nie stało, po prostu to miejsce nie obsługuje takich pacjentów jak ja widać. W ogole się nie przejmuj tym! 😘
Już załatwione i git. Teraz tylko czekać miesiąc, potem znowu miesiąc, ale czym to jest w obliczu 2.5 roku kręcenia się jak ***** w przeręblu?🤣😂
Po drodze pewnie dostane wyniki kir i hlac. Zobaczymy. Ty masz zdaje się wiedzę na ten temat, czy w razie czego można Cię wywołać? Zanim zobaczy lekarz?
Sad Puss In Boots GIF
 
reklama
Do góry