reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Co teraz? Kiedy kolejna wizyta? Co z lekami? Jak się w ogóle czujesz?
Dalej mam brać leki i wizytę w klinice mam dopiero 13 maja. W razie mocnych bóli mam jechać do szpitala, ale na poniedziałek umówiłam się do ginekologa do którego chodziłam w pierwszej ciąży żeby on sprawdził jak to wszystko wygląda bo przecież nie będę w niepewności czekać dwa tygodnie.
A czuje się w sumie nijak, sama nie wiem co myśleć.. na razie się nie cieszę bo niby beta rośnie w normie ale to takie na granicy wszystko.
 
Ach kurcze, nie na takie wieści liczyłyśmy :(

Jak się czujesz?
Próbuje się chyba nastawić że dobrze się to nie skończy. Nawet na mamuśki się nie wybieram, bo niby ciąża jest bo beta rośnie ale słabo to idzie.
Ściskam mocno! Przypomnisz proszę w którym dniu cyklu miałaś transfer?
W 16 DC, wczoraj minęły dokładnie trzy tygodnie od podania zarodka.
 
reklama
Mam prawie 34😆 a poza tym nowa gąbka do naczń zaczęła mnie cieszyć już 2 lata temu! 😂🤣
Ej nowe gąbki są super🤣 a macie swój ulubiony palnik? 🤣
To ja się jednak zastanowię nad tą moją metryką, bo takie rzeczy jak gąbki czy szmatki w ogóle mnie nie cieszą, a ulubionym palnikiem jest ten, którego nie muszę używać 😅
 
Do góry