reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

hej lasti :-)
a co Ciebie wprowadziło w tak dobry nastrój?
a ja własnie od zebologa wróciłam no i dalam rade bez znieczulenia ---- normalnie medal poproszę!!!
 
reklama
Och Hana, bardzo pragnęłam chłopczyka do pary i moje pragnienie spełniło się, choć mój mąż był przekonany że będzie druga dziewczynka. Moje przeczucie jednak drugi raz się sprawdziło, nawet suwaczek wstawiłam niebieski zanim wiadoma była płeć :tak:. Serce matki wie najlepiej.
 
Dzieńdobry. Już nie chce mi się pracować, ziewam bo wczoraj film leciał ciekway i się wciągnęłam i dziś za karę niewyspana jestem.
 
cześć dziewczynki dziś pojechała ode mnie moja siostra cioteczna było bardzo fajnie ale nie miałam jak do was zaglądać. Dziś się zaczynają w Krasnymstawie Chmielaki, wiec pewnie jutro skoczymy na miasto z mężem:tak: W ogóle to nam się popsuł samochód i trochę lipa jest, bo to już totalny grat a nie mam kasy żeby kupić jakiś lepszy:-(
Pozdrawiam was serdecznie:tak:
Lastrada gratuluję chłopczyka i życzę zdrówka:-D
 
CZESC moniczka:-) wielkie gratulacje!!! trzymaj się zdrowiutko

i bez obaw -------gdzie indziej tez pustki;-)

lastrada, madziallenka - co u Was? meldować się bo tu wazne decyzje zapadają:blink:
 
Heloooł kochane:-D!!!

Lastrada - gratuluje sisiorka !!! Maluszek "celowany" czy na żywioł ;-) i tak miało poprostu być?
Monika - ale niespodzianka - gratuluję "efektywności" ;-):tak::-D....!!!
Sama ciekawam jak to u nas będzie.... :confused:, bo to różnie przecież bywa...
Hana melduje sie grzeczniutko...;-):-) - czy wszystkie kwietnióweczki wyemigrowały gdzies na szeszele, gdzie dostępu do neta brak, co tu sie wyrabia???

Ściskam gorąco wszystkich widocznych i tych niewidocznych ;-)!
 
reklama
Dziękuję dziewczynki za gratulację. Byłyśmy z Aluśka na placu zabaw niedawno wróciłyśmy. Aluśka ogląda Franklina na TVN style a ja mam chwile dla siebie:tak:
Madziallenka ty też planujesz bobaska??:-)
 
Do góry