reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L4 marzec 2019

Stokrotenka23

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Luty 2017
Postów
1 455
Hej,
Jak u Was z L4 ? Do kiedy planujecie być czynne zawodowo?

Ja mam 8tc A zastanawiam się juz nad nim.. mam stresująca prace W biurze handlowym i pracuje po 8-10h z małą przerwa na jedzenie, choc ostatnio nawet jem przy biurku bo szkoda mi czasu.
 
reklama
Ja jak tylko zrobiłam bete zaraz poszlam do rodzinnego i od razu l4 poki serduszko jeszcze nie biło, teraz dostalam na tydz od gin z nr lezec,bo sie okaze co dalej, a tak do konca bym chciala
 
Ja kończę 25 tydzień i pracuję - zamierzam popracować jeszcze na pewno sierpień, może wrzesień ... październik zrobię sobie wolny - miesiąc mi się przyda na ogarnięcie ;)
 
Hej,
Jak u Was z L4 ? Do kiedy planujecie być czynne zawodowo?

Ja mam 8tc A zastanawiam się juz nad nim.. mam stresująca prace W biurze handlowym i pracuje po 8-10h z małą przerwa na jedzenie, choc ostatnio nawet jem przy biurku bo szkoda mi czasu.
Ja 17.06 sie dowiedzialam o ciazy a od 1.07 jestem na l4. Ze wzgledu na czesciowo fizyczny charakter pracy no i ostatnie poronienie. I ciesze sie ze tak szybko poszlam bo fatalnie sie czuje
 
Ja planuję jakoś od połowy września. Sierpień chcę popracować, zwłaszcza, że jeszcze wolałabym nie mówić w pracy. W pierwszej połowie września mam urlop, a że chcemy sobie gdzieś wyjechać, to wolę nie być na L4, żeby potem się ktoś nie czepiał. No i po urlopie najchętniej poszłabym na L4, czyli tak od drugiego trymestru.
Ja mam pracę biurową, ale dość mocno stresującą, z goniącymi terminami, sporą ilością nadgodzin itp.
 
Ja się zastanawiam... i nie wiem co zrobić. Narzeczony prosi bym się oszczędzala i brala jak najszybciej bo czekają nas mega zmiany procz dziecka bo i przeprowadzka i slub.. mnostwo załatwiania A przy moim trybie pracy to nie przejdzie bo pracuje rzadko tylko 8h :(
 
reklama

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
782 tys
Do góry