reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze w Kielcach z komentarzami

dziewczyny potrzebuję napawdę dobrego i sprawdonego lekarza endokrynologa, jak najszybciej!
jeśli któraś ma jakieś namiary piszcie będę wdzięczna
Tylko nie piszcie o dr A.Kolwalskiej do niej nie mam szans się zapisać bo pierwszorazowych pacjentów ne przyjmuje:(
 
reklama
Witam

Potrzebuję dobrego stomatologa dla dzieci najlepiej by było na NFZ... chciałam iść z Patrykiem na 1 wizytę tylko boję się żeby się nie zraził... więc dziękuje za informacje :) pozdrawiam.
 
my chodzimy do Chabowskiego i Wieczorka na Klonowej 55. fajni młodzi dentyści, mają super podejście, moja zawsze idzie bez strachu i wszystko daje sobie robić. tylko na nfz to można czekać i miesiąc
 
Witam. Potrzebuję namiaru na dobrego dziecięcego fizjoterapeutę, moja 5 miesięczna córeczka ma stwierdzone nadmierne napięcie mięśniowe i szukam kogoś z kim mogłabym to skonsultować. Pomóżcie proszę. Może któraś z Was miała taki sam problem ze swoim dzieckiem?
 
cześć dziewczyny. nie wiem czy jeszcze tu ktokolwiek zagląda... poszukuję neurologopedy, niestety w "googlach" nikt się nie ogłasza. nie wiem, czy mają aż tak pełne ręce roboty, że nie muszą się reklamować, czy po prostu ja źle szukam :-) jeśli coś wiecie, to bardzo proszę o namiary.
z góry dzięki
 
Jezeli jeszcze ktoś potrzebuje to polecam terapeutów na Chałubińskiego w Kielcach. Maja neurologopede,logopede, integracje sensoryczna,biofeedback i psychologa.Chodzilam tam z córka, nie mówiła r. Bardzo dużo dzieci tam chodzi z rożnymi problemami.
 
witajcie
odświeżam wątek
dziewczyny potrzebuje dobrego endokrynologa i ginekologa w kielcach...najlepiej na nfz ale potrzebni od zaraz
Polecicie kogoś?
TYlko nie dr Aldonę Kowalską bo do pani dr nie ma szans się dostać a osób pierwszorazowych nie przyjmije-pytałam rok temu..
 
reklama
Do góry