reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Kraków

reklama
Dzięki Dziewczny za bardzo miłe spotkanie:) może uda się jeszcze w dwupakach spotkać w powiększonym składzie o Abed i Karuzele:)
Ps. Te desery lodowe były przepyszne:)
 
Podobno dobra jest pani magdalena slaby z Kopernika, w internecie sa namiary tel., na razie to opinia tylko zaslyszana, ale pewnie bede sama sie umawiac na spotkanie;)
 
I ile jeszcze tego mm zjada?
U nas trochę problem z wiszeniem (takim nieefektywnym) na piersi, wieczorami też się wspomagam trochę mm. Strasznie chaotyczne to karmienie u nas narazie, a poza tym jeszcze nie mam pewności że dobrze przybiera. W środę wizyta u pediatry to może jak ponownie zobaczę że ładnie przybiera to wyluzuje :-)
 
Karuzela ja właśnie po wizycie położnej, maly je ale tylko jedną pierś, mnie sutki bolą,ona twierdzi że to wędzidełko, rzeczywiście jest takie cieniutkie. W szpitalu powiedzieli ze ok, do pedriatry jak pójdę to się dowiem i chyba się zdecyduję na podcięcie. a z której części Krakowa ty jesteś, ja mieszkam poza i mam fajnął połozą która też jest doradcą, dużo mi pomogła.
 
reklama
Do góry