reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki 2017 dbają o formę :)

Mhm.. u nas kołki minęły raczej samoistnie, jestem tylko tyle na diece z ograniczeniem laktozy choć szczerze wątpię czy to ma sens :p ale niech będzie, nie zaszkodzi mi.
No to powodzenia z dietą choć lekarz nieźle cię urządził:D
 
reklama
Pumelova a jaka jest teraz twoja waga a jaka sprzed ciąży? Ile kobiet by chciało chociaż zrzucić zbędne kilogramy z ciąży, a Ty już mniej wazysz. Wow

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aim.. dzięki za pocieszenie;D
Nabiał też jem bez laktozy ale to nawet mi służy:)

Emol niewiele mniej bo waze 57 a zaczynałam ciążę z 60. Tylko że ja przed zajściem się odchudzalam bo dobilam w czerwcu 2016 do 70kg. A mam 162 wzrostu;D

Ale chciałabym żeby moje pośladki 'wróciły ' bo miałam takie fajne a teraz nie wiadomo gdzie przód a gdzie tył[emoji22]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale super że powstał ten wątek [emoji16] ja na razie MYŚLĘ o ćwiczeniach i porządna dawka motywacji mi się przyda. Waga obecnie 4 kg mniejsza niz przed ciążą ale to akurat zasługa małego ssaka który wszystko ze mnie wyciąga i zapełnia czas który mogłabym wykorzystać na jedzenie [emoji6] no i ja przed ciążą przytylam i chciałabym wrócić do figury z wakacji 2015, waga nie jest dobrym wyznacznikiem. Korzystałam z playlist ze strony tips for women ale nie wiem czy uda mi się teraz wygospodarować godzinę na ćwiczenia. Macie jakieś krótsze zestawy Youtube?

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pumelowa też mam 162. 70 kg przy naszym wzroście to sporo, nie potrafię sobie wyobrazić, ale z e 10 kg zrzucilas pijąc ten Misz z aloesu... ;) przestanę kp to na pewno spróbuję. To ja waze 55 a zaczynałam 52,5. Nie jest najgorzej ale te słodycze... mogłabym ich nie jeść ale no nie potrafię. Inaczej chodzilabym głodna bo czasu zjeść bym nie znalazła. A co do tyleczka to przysiady

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol jak byłam w Twoim wieku to tez wazylam trochę ponad 50[emoji23] zabiła mnie biurowa praca siedząca i 2 poronienia bo sie po nich obzeralam bez pamięci.
Przysiady - da się zrobić. [emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I aby z każdej strony były okraglutkie to klasyczne przysiady robiłam, klek podparty i piete w sufit wyciągając przy zgietym kolanie... chyba na Youtube są cw na same pośladki 10 min ;) ja jeszcze 2 lata temu 47 kg wazylam. Ale u mnie za to stojąca praca 12 h, jedzenie w biegu. I obrzeranie się po nocach jak wróciłam z pracy.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przysiady dość niskie, tzw hip thrusty (nawet bez obciążenia), i to ćwiczenie co emol opisała - to robiłam po 15-20 powtórzeń każde ćwiczenie i to zajmuje ok 5 minut i robie to 3-4 razy w tygodniu i tyłek mam całkiem całkiem :)

Ja ogólnie bardzo mało ważę, ale już jestem 0.5 kg mniej jak przed ciążą a do"mojej" wagi brakuje mi 1.5 kg ale bez spiny czekam aż spadnie :) jedynie fałdka na brzuchu mnie wkurza.
 
Do góry