reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Mój mały był szczepiony na pneumokoki i DKTP/Hib/Hep B.
Mariczkaaaa jak się czuje synek? W Holandii szczepienia nie są obowiązkowe, więc zastanawiam się co teraz robić. Nie chcę mieć powtórki z rozrywki... Mój syn też tak płakał, że aż się zanosił i nic go nie mogło uspokoić. Po takim ataku płaczu, a raczej wrzasku, w ruch poszedł wujek google i doszukalam się takich kwiatków jak krzyk mózgowy i nieutulony płacz. No i miałam nieprzespaną noc. Kolejne szczepienie za kilka tygodni a ja mam dylemat.
 
Hej
Bedemama! Synek teraz juz wporzadku ,co do placzu mózgowego tez czytałam co prawda maly bardzo sie zanosił az tchu mu brakowało ale płakał dopiero na drugi Nie w pierwszy . No serce sie kroi!!! Dobrze ze nie bylam sama bo zawału bym dostała.
 
My szczepiliśmy 4 stycznia szczepionkami nieskojarzonymi. Były 3 wkłucia. Tato trzymał, mama pocieszała. Mały troszkę płakał, ale bylo w miarę w porządku. Musieliśmy ogólnie trochę przesunąć szczepienie ze względu na katar.
Mały dobrze zniósł kolejne godziny, nie bylo widać po nim, że było szczepienie. Kolejne czeka nas za niecałe 4 tyg. Mam nadzieję że nie dopadnie nas żadne przeziębienie.
 
Kolejne od razu za nie całe 4 tygodnie? Kurczę ja bym odroczyła kolejne szczepienie bo to chyba za krotki czas miedzy jednym z drugim...
 
He he... posta napisał am 20 stycznia i od tego dnia do następnego szczepienia mieliśmy 4 tygodnie. A pierwsze szczepienie było 4 stycznia. Za szybko czytacie [emoji6]
A jak na razie to walczymy ze skazą niestety. Mały ma rumiane policzki, zmienioną skórę w zgięciu nadgarstków i stópek, wysypkę na mostku i suche kolanka ograniczam nabiał ale poprawy nie widać.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie. Myślę się jeszcze poobserwować z jedzeniem bo czasem ulegam pokusie słodkiej czekolady... albo czegoś innego co również może być powodem zmienionej skóry. Wczoraj Wini miał ładniejszą cerę może właśnie dlatego że ostatnio nie jadłam czekolady.

[emoji178] Wincenty [emoji178] ur. 3 listopada 2016r.
 
Do góry