reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Załączniki

  • 1687971485216.jpg
    1687971485216.jpg
    480,1 KB · Wyświetleń: 94
  • IMG_20230628_185412.jpg
    IMG_20230628_185412.jpg
    539,6 KB · Wyświetleń: 98
  • IMG_20230623_114231590.jpg
    IMG_20230623_114231590.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 90
  • IMG_20230621_132753.jpg
    IMG_20230621_132753.jpg
    357,4 KB · Wyświetleń: 87
  • IMG_20230621_133924.jpg
    IMG_20230621_133924.jpg
    305,7 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Oj tam, będzie z głowy🙃 A szczepiłaś Hanię na ospę? Czarek nie był szczepiony więc przewiduje, że w przedszkolu złapie szybciutko. Z drugiej strony w żlobku ktoś tam w grupie miał, a on się nie zaraził...
Hanka nie chodzi do żłobka, nie była szczepiona. Baska chodzi do przedszkola, nie szczepiona i nie miala jeszxze
 
Hanka nie chodzi do żłobka, nie była szczepiona. Baska chodzi do przedszkola, nie szczepiona i nie miala jeszxze
Lena miała rok temu na święta Wielkanocne. ;) Trochę było ciężko, bo kropek miała trochę. Siostry syn w pierwszej dobie dostał syrop miał 5 lat i o wiele lepiej przeszedł. :)
 
U Was też takie gaduły się zrobiły ? Moja nie powiem zaskakuje. Ale znowu mamoze mamy totalną. Czekam aż mój wróci zza granicy, to może się uspokoi trochę to wszystko :) Dalej pampers u nas, już nie wiem jak podejść do tego tematu.
Czarek gada coraz więcej, codziennie wpada jakieś nowe słowo, ale tak naprawdę on dopiero zaczyna. W porównaniu z dzieciakami w jego wieku, z mową jest trochę w tyle. Ale cieszymy się, że się rozkręca.
U nas to raczej tatoza😂 Na szczęście, bo mam czas dla Ady, kiedy Czarek z tatą eksploruje świat.
Od paru dni Czarek chodzi bez pieluchy. Przeważnie wola siku, ale za nic nie chce zrobić kupy na kibelek ani nocnik więc zainwestowałam w najtańsze majtki😂 W nocy w pampersie. Mam nadzieję, że damy radę do września odpieluchowac.
 
Czarek gada coraz więcej, codziennie wpada jakieś nowe słowo, ale tak naprawdę on dopiero zaczyna. W porównaniu z dzieciakami w jego wieku, z mową jest trochę w tyle. Ale cieszymy się, że się rozkręca.
U nas to raczej tatoza😂 Na szczęście, bo mam czas dla Ady, kiedy Czarek z tatą eksploruje świat.
Od paru dni Czarek chodzi bez pieluchy. Przeważnie wola siku, ale za nic nie chce zrobić kupy na kibelek ani nocnik więc zainwestowałam w najtańsze majtki😂 W nocy w pampersie. Mam nadzieję, że damy radę do września odpieluchowac.
U nas to samo z kupą 🤭 Mąż przerażony bo jutro idę do szpitala i będzie musiał to ogarniać 😂 nie ma jak się wymigać😂 bo tak to przeważnie w pracy był jak ja to ogarniałam :D U nas wzloty i upadki, jednego dnia cały dzień woła, że chce siku a na drugi muszę jej przypominać co chwila🙈
 
reklama
Do góry