reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Nati wiec dokladnie tak jak u mnie. Cykl 28 dni, ostatnia miesiaczka 29 kwietnia :D
Termin 2/3 luty tak jak piszesz, zalezy na jakim kalkulatorze. Ja obstawiam 3 luty...
Strasznie mi przykro z powodu dzieciatka z ktorym musialas sie pozegnac :(

Bello widze ze i Ty nie mialas kolorowo...

Zycze Wam wszystkim i sobie rowniez zeby nasze dzieciaczki rosly zdrowe!
 
reklama
Witam z rana, matko ale jestem glodna :D Zaraz ide na jakies sniadanko.
Moje dziecko obudzilo mni o 5.30 - litosci nie ma. Ale weszla miedzy nas i jeszcze godzinke sie zdrzemnelismy.
Od 7 w pracy.... ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Dzieki temu juz o 15 koncze prace i mam jeszcze pol dnia dla dziecka.

Kruszki i Syneczki3 bardzo dziekujemy za zyczenia! Wszystkiego dobrego dla Was!
 
Witajcie :-)
Mam nadzieje, ze z Wami zostane ale moja ciaza nie jest jeszcze potwierdzona jeszcze ostatecznie ....
Widze, ze sa tu mamuski z Irlandii, bardzo sie ciesze gdyz to moja 4 i ostatnia ciaza i nigdy wczesniej nie natrafilam na "krajanki" na forum ciazowym :-)

Mieszkam w Dublinie od 7 lat, cala moja skromna trojeczka urodzona na wyspie ... mam nadzieje, ze i szczesliwie urodze tutaj moja ostatnia, planowana kruszynke !

Jesli sie potwierdzi to termin bede miala na 13 luty :-):-):-)

Oj bardzo bym chciala z Wami tutaj zostac ... trzymajcie prosze kciuki !

Pozdrawiam Was wszystkie goraco, zycze spokojnej ciazy i cudownego rozwiazania :-)
 
Gosia witamy:)
ja mam dziś dużo stresu i boję się, że źle wpłynie na maleństwo, okazało się, że z dnia na dzień zamykają przedszkole mojej Izy... i nie wiem co zrobić z mała od rana szukam czegoś nowego ale wiecie jak to jest, człowiek chciałby sprawdzić co i jak i do tego ceny też są zaporowe jednak...


objawów ciąży poza bolącymi piersiami brak i podobnie jak Wy zaczyna mnie to martwić, szczególnie że w pierwszej ciąży wymiotowałam jak kot, że tak brzydko powiem;/
 
WItaj Gosiu, widze ze masz juz cala gromadke. Zazdroszcze i podziwiam za razem. Ja czasami przy mojej jednej mam dosyc :)
PIszesz o potwierdzeniu u GP czy jeszcze nie robilas testu?

Ja wlasnie wrocilam od GP i uwierzyl mi na slowo hehe. Osluchal mnie, poklepal etc ale testu nie robilam :D Teraz spowrotem w pracy :(

Bello, brak objaow to moze nie powod do zmartwien bo jest jeszcze wczesnie a ponc kazda ciaze przechodzi sie inaczej.. Jesli jednak cos bardzo Cie niepokoi, skonsultuj to z lekarzem, chocby dla swojego zdrowego samopoczucia! Wiem ze czesto szkoda nam kasy na prywatne wizyty ale bedziesz spokojniejsza a co najwazniejsze nie bedziesz mogla sobie pozniej zarzucic ze nic nie zrobilas.

Qrcze wspolczuje Ci problemow przedszkolnych bo wiem jaki to wielki problem jesli nie masz z kim dziecka zostawic.. :( Mam nadzieje ze wsyztsko sie jakos rozwiaze..
 
Umi ja i tak chodzę prywatnie (płace 180zl za wizytę ale to już inna sprawa) tyle, że najwcześniejszy termin wizyty u mojej gin to dopiero 14 czerwiec;/
na razie bolą mnie piersi i nie mam plamień więc biorę to za dobrą monetę i liczę, że może w tej ciąży będę miała farta i nie będę wymiotować jak kot:(
w pierwszej brałam nawet wit. B6 (jak dobrze pamiętam) na wymioty i dopiero ona mi pomogła!
 
ale dziwnie jest u Was;]
u nas robi się test w domu "siusiany" lub z krwi w przychodni
i zapisuje do gina który prowadzi ciążę i sprawdza czy ona jest itp. jak jest to umawia na kolejne wizyty zazwyczaj co miesiąc,
z USG jest różnie bo poza obowiązkowymi często robią na początku albo i na każdej wizycie (takie podpatrywanie maluszka);]

Dziewczyny ale mi się zachciało takich domowych frytek:))
 
reklama
jjjjeeeeeeeeeeeeeeeej nic mi nie mow - tez bym zjadla takie z pOlskich ziemniaczkow :)))) MNIAM!!!

No wlasnie taki "sikany" robisz przewaznie u lekarza rodzinnego ktory prowadzi Twoja ciaze na zmiane z lekarzami/poloznymi ze szpitala :D


Sorki nie moge pisac, napisze pozniej bo mam troszku pracy - buzka
 
Do góry