reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama po godzinach czyli coś na leniwe zimowe wieczory

Ja ostatnio przeczytałam "Mistrza i Małgorzatę" - dostałam pod choinkę :-) Cudnie było wrócić do tej książki! :-)
A z lekkich i przyjemnych lubię Szwaję, choć dawno nie czytałam.
 
reklama
ja własnie czytam "Terror" Dana Simmonsa - rewelacja! Oparta na prawdziwych wydarzeniach powieść o wyprawie morskiej na biegun północny, w poszukiwaniu przejścia północno-zachodniego dla statków. Bardzo mroczna i trzymająca w napięciu. W sam raz na koniec ciąży:-D
 
:-D:-D:-D
Ja chwilowo zakończyłam wszystkie lektury gwiazdkowe ( została mi jeszcze klasyfikacja zab psych. i zach w icd-10 - 2 tomy, ale jakoś nie mam teraz ochoty na lit. zw z pracą:baffled: Póki co trzymam przy łóżku oba tomy i czytam po kawałku jak nie mogę zasnąć- skutkuje:-D). Muszę iść jutro do biblio się tu zapisać...
 
reklama
Do góry