reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

hihihi viki marzenia ........... znowu tak bedzie ze za wczesnie miejsca rezerwujemy, ze tyle jeszcze czasu .....itd itp , no i oczywiscie wszystkie jada a przyjdzie co do czego to tylko połowa sie zjedzie:(((((
no ale cóz zawsze to lepsza połowa niz nic:))
 
reklama
No popieram Elcie... rok temu jak się chciała wziąć za organizację to każdy- a po co tak wcześnie, jest czas... no i się skończyło jak skończyło że w ciuchach musieliśmy spać bo zimno było.... :-D:-D:-D ale najważniejsze że się udało i było nas sporo... :-)
 
dlatego-trzeba wpisywać jakieś propozycje miejsc...zamieszczać linki-każdy sobie zobaczy wyluka??? może ktoś coś komuś poleci???ze znajomych gdzie był i było fajnie.
faktycznie w wakacje to ciężko będzie sie spotkać wszystkim bo każdy planuje urlop jak mu pasuje albo jak może....
chyba ze zrobimy coś na długi week majowy????
 
Jeśli chodzi o tą dziurę gdzie mieszkam to nie wiem czy Wam to coś mówi ale obok Wodzisławia śląskiego-Rybnika_dalej to Gliwice.... Także totalnie daleko od reszty. no ale cóż znalazła się taka owca na Waszym forum to jakoś postaram sie dostosowac. już teraz zacznę powoli kasiurkę odkładac :)
 
Jej, ja nawet nie wiedziałam że tutaj dyskusje na temat zlotu się odbywają:-)

Jeśli chodzi o nas to jeśli zlot odbyłby się w pierwszej połowie lipca to mógłby byc nawet na śląsku, bo i tak tam będziemy, lub w Łodzi czy Wawie bo moglibyśmy sobie tak zorganizowac urlop żeby w drodze ze śląska do Gdańska zatrzymac się po drodze na zlot:tak:
Ale jeśli później to dla mnie w rachubę wchodzi tylko i wyłącznie pomorze bo R wraca do UK a ja sama z maluchami dalej się nie wybiorę:no:

Maj odpada całkowicie:sorry:

Jeśli byśmy wzięły się za to wcześnie to jest większa szansa żeby wszystkie mogły sobie wolne poustawiac, no i oczywiście większy wybór byłby w kwaterach bo jeszcze nie wszystko pozajmowane:-)
 
jesli chodzi o mnie to jesli zlot bedzie okolice Wawy czy Łodzi to nie ma problemu ale jesli bedzie to morze w innym terminie niz mam urlop i tam bedziemy to raczej odpadamy. Jechac na weekend to dla nas daleko. Ale nie mowie na 100%, moze sie jakos zorganizujemy i nad morze tez zajedziemy, wszystko zalezy od terminu
 
Dotka poruszyła temat-
no tak jeśli chodzi o nas -to my raczej odpadamy w wakacje.....
może już nawet od czerwca-J ma w planach wyjechać na miesiąc zarobić kasę a ja sama się nie doturlam...jeszcze z Kubciem.
ale jak coś to same postanowicie.
będę śledzić wątek-jak coś to dam znać.
 
a ja tak sobie mysle czy nam sie nie zdublowaly watki. Mamy przeciez watek zlot grudniowek 2009 wiec o samej organizacji mozna by tam pisac tylko niech moze Dotka zmieni nazwe na Zlot grudniowek. A ten watek szkoda zasmiecac rozmowami o organizacji, moze bysmy tu tylko pisala tak jak jest w temacie o miejsach na zloty czy inne okazje np urlopy.
Wtedy jak ktos bedzie chcial znalezc jakies polecane miesjce to jest przejrzyscie.

Albo niech Agatka polaczy watki, zeby nie bylo dwoch w ktorych o tym samym sie pisze zeby nie bylo balaganu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry