reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze produkty dla bliźniaków/dzieciaczków, co polecacie?

witam
ja do kapieli uzywam emulsji atoperal baby i taka tez mam do ciałka po kapieli.naprawde nawilza bardzo ladnie-nawet taka bardzo sucha i wrazliwa skórke.
 
reklama
Cześć dziewczynki :-)
Co do Oilatum i jego pochodnych to słyszałam, że powinno się go stosować gdy maluszek ma kłopoty ze skórą. Jest to preparat bardziej leczniczy i jak ze skórą jest wszystko dobrze, to nie należy go używać. Tak mi zalecała położna prowadząca szkołę rodzenia.
Ja do mycia ciałka i główki kupiłam Mustelę
:tak:
 
Napewno oilatum,emolium itp nie zaszkodzą,a wręcz przeciwnie.
my uzywamy emolium jak dziewczynki maja suchą skóre-chocby teraz,i naprawde jest niesamowita poprawa.jak jest wszystko ok to uzywany lawendowego balsamu Johnsona - z przyczyn czysto finansowych nie ukrywam....
 
mam słówko do dziewczyn które nie kupiły jeszcze fotelika samochodowego z przedziały 9-18kg. Moje dziewczynki wreszcie zaczęły pewnie siedzieć więc wybraliśmy się po fotelik. Już dawno miałam upatrzony Maxi Cosi Tobi. Miał wszystko super! Dla mnie ideał. Pojechaliśmy do sklepu no i zonk!! Fotelika nie można zaczepic w naszym samochodzie bo mamy za krótkie pasy!! W efekcie przynieśliśmy Maxi cosi Priori - ta sama historia. Potem przymierzyliśmy Romera - tym razem fotelik bardzo niestabilnie "latał". Ostatecznie kupiliśmy norweskie foteliki Be Safe i jestem z nich na prawdę zadowolona. Choć serce zostało przy Tobi :)

Generalnie mam taką radę żeby nie kupować fotelika w ciemno tylko KONIECZNIE przymierzyć go do samochodu. Nawet nie wiedziała że tak trudno dobrać odpowiedni fotelik.

Fotelik jest taki:
images
 
Ostatnia edycja:
YENEFER chcialam spytac jaka cena takiego fotelika,Ja niby mam jeszcze troszke czasu ale chcialam wczesniej kupic zeby nie naraz,bo to chyba nie maly wydatek bedzie:)!!!!!
 
reklama
Do góry