reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

No wielki nie jest, gdzie ja mieszcze te 20 kg? Raz dwa Wam zleca te brzuszki zobaczycie :) macie już swoje maluszki a ja czekam i czekam..

[emoji173]
 
reklama
tez pierwsze co pomyslalam to ze fotka poporodowa jak sie zmniejszyl :D

a propos jak leze na plecach mam plaski brzuch ale jak stoje wybebesza mnie strasznie jeszcze taki zwisly ten brzuch jest ale nic to ja poczekam mam czas :D
 
Mayumi niestety nie[emoji14]a po reszcie ciała też za bardzo nie widać więc może mam sporo wody w organizmie [emoji2] okaże się

[emoji173]
 
Miałam średni;-) mi zostało 5kg do zrzucenia wiec nie jest złe;-) ale jak ze szpitala wychodziłam to jak w 4-5 miesiacu
 
reklama
Do góry