reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zachcianki ciążowe

reklama
Mnie na szczęście nie męczy. Wczoraj zdobiłam placki ziemniaczane bo już od paru dni miałam ochotę, zjadłam 14:szok:!!!! A mój mąż(który jadł bardzo zdrową sałatkę) dziwił się że można aż tyle zjeść!!!!Co najlepsze dziś rano stwierdziłam do niego że też bym zjadła placków!!!:-)
 
a ja właśnie z nudów zjadłam jabłko, deser mleczny, 3 małe paczki sezamków z Lidla i popiłam to sokiem pomarańczowym,:-D :happy:placki też bym zjadła ale chęci brak żeby zrobić :rofl2:
 
a i ja mam wilczy apetyt ;-) wczoraj wsunelam niemal pol kilo frytek :-p moge zjesc po kilka kanapek na kolacje a i tak obudze sie glodna :sorry2:

No a obiady to u mnie sa teraz szybkie, bo tez nie mam checi stac przy garach.

Dzis makaron z truskawkami, a wiec zaczynam wyjadac zapasy z zamrazalki ;-)
 
Ja chyba nie mogę narzekać na mojego J.bo zjada wszystko, co ugotuję :-)
Na tapecie ostatnio często były placki i to w różnych wariantach- ziemniaczane, drożdżowe racuchy z jabłkiem, na ostro z cukinią i czosnkiem a zielonego dawno nie jadłam i nabrałam ochoty.
 
reklama
Angun ja dziś miałam robić makaron z szpinakiem i serem feta, zrobię w sobotę mąż by nosem kręcił musi mieć mięso więc dziś filet z kurczak, szpinak, ziemniaki :tak::-D
 
Do góry