reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

reklama
Jestem, wróciliśmy wczoraj wieczorkiem. Mieliśmy cudną zimę z sankami i biegówkami i sylwestra z tańcami. Ja leczę zapalenie zatok (które zaczęło się jeszcze przed Świętami) i od jutra mam zwolnienie. No i jeszcze do tego skręciłam nogę w kostce, ale na szczęście lekko.;-) Poza tym super :-) Chłopcy prawie zdrowi. Buziaki dla wszystkich.Odezwę się później.
 
Mamoot normalnie chyba Ciebie myślami sprowadziłam, bo dziś się zastanawiałam jak Wy z tych Bieszczad przez te zaśnieżone drogi wrócicie :tak: wypad widać, że się udał, bo nawet zapalenie zatok i skręcona kostka nie przeszkodziły w naładowaniu akumulatorów ;-):-D
 
Mata :-D

Zapalenie zatok powoli mija. Cały tydzień siedziałam u rodziców, bo mnie Marcin tam na chorowanie wysłał. Tylko na wieczory i noce wracałam do domku.
Kostka lekko spuchnięta i pewnie jeszcze parę miesięcy będą ją czuć. Ale mogło być gorzej.

Marcin ma ostatni zryw doktoratowy - za jakieś dwa tygodnie musi oddać promotorowi gotową pracę. Właściwie zostały mu już tylko wnioski. Więc mam mało dostępu do kompa. Wiecie, teraz jego doktorat jest najważniejszy. Więc raczej mniej mnie chwilowo będzie.

Ale lecę wkleić fotki :biggrin2:
 
Do góry