reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowa styczniowka :)

reklama
no i staram sie nie dopuszczac do siebie innej mysli :)

Życze Wam z calego serca abysmy wszystkie mogly przytulac o tej porze za rok nasze szkraby :)
 
Ja rowniez sie bede starala, chociaz komp sie wyprowadza do innego pokoju, bo jak bedzie dziecko to potrzebujemy wiecej miejsca, ale obiecuje, ze sie bede starala :)
 
no ja tez bede zagladac :) choc takze komputer wyprowadza sie na razie do kuchni ,ale to pod koniec grudnia ;)
aby dzidzia miala miejsca :)

wlasnie wrocilam z wizyty u gina :) nadal nie wiemy co to bedzie chlopczyk czy dziewczynka :( najwazniejsze, ze jest zdrowe buzka ruszalo, tak jakby na ziewanie, machalo raczkami, nozkami, w pecherzyku bylo troszke moczy tzn, ze nerki pracuj serduszko bije , wszystko jest ok
co do plci, zagladal tam gin, ale nic nie widzial, tzn ale mowi ze to jeszcze nie wiadomo, bo moze byc moszyna schowana w brzuszku, najlepiej widac w 28 tyg, tak wiec czekamy 7 tygodni, a pozniej juz tylko 12 tyg i nasza dzidzia jest juz z nami :laugh:
 
reklama
CZesc mamusie styczniowe!!!

Mam na imie ania ale od nowego nazwiska wolaja na mnie paluch !Ja rowniez niedawno na was natrafilam i jestem bardzo mile zaskoczona !!!To jest moja pierwsza ciaza wiec dopiero wszystkiego sie ucze i poznaje! bardzo sie ciesze ze jestescie!!!Jak kazda przyszla mama mam mnostwo pytan a nie zawsze moge sie zwrocic z nim do gin nie dlatego ze mam zly kontakt z nim wrecz przeciwnie ale czasem jest mi glupio sie pytac o moze oczywiste dla niektorych rzeczy a dla mnie calkiem nowe a u was wlasciwie mozna pogadac o wszystkim ,wyzalic sie ,posmiac i zawsze razniej !!Bardzo was pozdrawiam i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona mam styczniowych bo moja dzidzia ma urodzic sie tak samo jak jej mama w styczniu! :)
 
Do góry