reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O nas

To się przedstawimy i My...
Mama Magda- lat 24 skończone w maju- tegoroczna absolwentka AM w Poznaniu wydział: fizjoterapia(pasjonatka terapii manualnej), od 26 grudnia 2004 szczesliwa zona a teraz i najszczesliwsza przyszla mama slicznej niuni- dziewczynki Sary Antoniny.
3 tyg temu sprzedalismy mieszkanko w Poznaniu i wrócilismy w rodzinne tereny mego meza- do Lublina ;D- jestem na etapie akomodacji i uczenia sie ulic z mapy.....choc moja mama zachwycona bo ona studiowałą w Lublinie- ja pochodze z podkarpacia- Dębica- tam teaz mieszka moja mam, która oszalała na wiesc o zostaniu babcia i cieszy sie ze blisko do nas bedzie miec....no ja tez- pomoc zawsze mile widziana ::)co jeszcze....uwielbiam sport i wszelaka aktywnosc- przez całe 5 lat studiów załowałam ze wybrałam AM a nie AWF....ale i tak jestem instruktorem aerobiku i pływania (to chyba w genach po tacie), ponadto zostałam zarazona podróżami poczawszy od gór po zagle przez mojego meza pasjonata (któremu brak sciezek rowerowych w Lublinie!)Na razie nie pracuje(otwieramy własny gabinet fizjoterapeutyczny z mezem) wiec k maja bym chciała wrócic do pracy...bo w domu bym zwariowała.... to tyle...serdecznie pozdrawiam wszystkie mamy i ich dzidzie...i b. bym chciała dołączyc do grona listopadówek....pozwolicie??buziaki :p
 
reklama
Witaj Meggi fajnie poznac kolezanke po fachu tylko tyle ze jestem straszna negatka "terapii manualnej" usciski dla Ciebie i Brzuszka ::) ;D
 
witaj Meggi ja urodzilam sie blisko Lublina w Chelmie wiec czasem tam zagladam do rodzinki ;D ;D ;D, moze kiedys uda nam sie spotkac ;D
 
bardzo fajny ten watek super pomysl :)
wiec moze i ja ;)
mam na imie ewa i mam 25 lat to moja druga ciaza mam juz 5 letnia corcie paulinke ze swoja polowica jestem od 8 lat i dopiero w tym roku legalizujemy ze sie tak wyraze nasz zwiazek a konkretnie 15 wrzesnia o 16 mamy juz date jak dotad nie przeszkadzal mi brak papierka no ale drugie dziecko ::)
wyrazam sie o nim tu moj maz bo inne okreslenia mi nie podchodza ;)
mieszkamy z moim ojcem nie jest zle probowalismy mieszkac z tesciem ale nie moglam tam wytrzymac z dwojga zlego wole dom rodzinny
prawie piec lat temu stracilam mame zmarla a mirka mama zginela w wypadku jakies 15 lat temu wiec troszke brakuje nam babcinej pomocy jednak mam wspaniale babcie a prababcie paulinki ktore troszke ta tesknote rekompensuja :)
jak na razie siedze w domu i zajmuje sie naszym gniazdkiem ;D
lubie czytac ksiazki szczegolnie coelho lubie dobre kino niespecjalnie przepadam za gotowaniem i falszywymi ludzmi
to chyba tyle ... :laugh:
pozdrawiam
 
reklama
Do góry