reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Czesc wszystkim ja idę na szczepienia 20 i ciekawa jestem ile waży ,ale czuję już ciężar jak noszę .Dziś na bioderka jak ten czas mija mała zaraz będzie mieć trzy miesiące .jest grzeczna śmieje się cały czas i śpi w w łóżeczku . Jedynym problemem okazały się pleśniawki i to wszystko . Właśnie siedzi na leżaczku obgryza gryzak i wali kupsko haha zawsze o tej samej porze i na leżaczku . Szkoda ,że forum umarło wiem o fb jednak z pewnych powodów tak jest mi wygodniej .
 
No widzisz Eli, a mi jest wygodniej na fb, ale tutaj też codziennie zaglądam :blink: Mój pojutrze będzie miał trzy miechy i w pon idziemy na kolejne szczepienie, a w śr właśnie na usg bioderek. Oczywiście się obawiam jak się będzie zachowywał, w sensie czy się nie wystraszy np. Pierwsze 1,5 mies małego było okropne, bo non stop był ryk przez problemy brzuszkowe, a teraz gniecie się tylko jak chce jeść lub spać także jest niebiańska zmiana. Tak to mogę sobie z nim siedzieć :-p On w łóżeczku lub nosidełku sobie gada do karuzeli czy zabawek, a ja kręcę się po mieszkaniu i w sumie wszystko zdążę zrobić :blink: Niedługo będziemy wprowadzać jakieś słoiczki i pewnie znowu coś się będzie komplikować. Ale no nic. Póki co ogląda swoje stópki i rączki :-) :)
Pozdrawiam :happy:
 
[FONT=Open Sans, Helvetica, Arial, sans-serif]Dreamgirl ostatnio widziana była na forum 8 grudnia więc chyba już tu nie zagląda. Ale wiadomość wysłałam.[/FONT]
 
Wieeeeeeki mnie tu nie było! Wszystko przez problem z hasłem...


Czesc ja dostałam limetic jeszcze nie brałam zastanawiam się i czekam na miesiączkę chcę przejść jeden cykl .Co do kataru to straszna zmora na szczęście nam udało się go pozbyć .Też jesteśmy po zmianie mleka na nan sensitive expert i jestem zadowolona tylko ,że muszę w necie zamawiać pojawiło się w rossmanie niestety cena wysoka .

Ja biorę limetic już drugi miesiąc. Zauważyłam że cera się lekko pogorszyła a libido -1000000..

Hello a stosuje któraś z Was ovulan?
Czy Wasze dzieci też w nocy wydłużają sobie przerwę w jedzeniu?

Moja Zuza w nocy ma przerwę na karmienie ok 8-11 godzin :-)
 
Heloł,
Matko... rzeczywiście tu nie wchodziłam. Jakoś czasu brakło. Wygodniej na fb bo z telefonu można, a forum nie bardzo chce współpracować na smartfonach...
Olek rośnie, ma ostatnio problem z buźką, ze skórą - atopowe zapalenie skóry się nam szykuje. No i mama na diecie, bo rośnie nam mały alergik... Zero białka krowiego, zero jajek, mąki pszennej, cytrusów... i wielu innych rzeczy. Waga zaczęła w końcu spadać w związku z powyższym, ale jakim kosztem... Pewnie niedługo będę miała torsje na widok szynki z kurczaka :D Hahahah

Eli - napisałam Ci wiadomość, zerknij proszę.

Antek w łóżeczku nie chce spac. Teraz już nawet nie próbuje go tam kłaść. W dzien cały czas na rekach trzeba go nosić. Czasem już nie mam siły waży 7200. Myślę o zakupie chusty albo jakiegoś nosidła. Może coś polecicie?
Widzę, że nasze bobasy rosną jak na drożdżach, mój Olek też już waży około 7,5kg :) Ciężko nosić...

Czesc wszystkim ja idę na szczepienia 20 i ciekawa jestem ile waży ,ale czuję już ciężar jak noszę .Dziś na bioderka jak ten czas mija mała zaraz będzie mieć trzy miesiące .jest grzeczna śmieje się cały czas i śpi w w łóżeczku . Jedynym problemem okazały się pleśniawki i to wszystko . Właśnie siedzi na leżaczku obgryza gryzak i wali kupsko haha zawsze o tej samej porze i na leżaczku . Szkoda ,że forum umarło wiem o fb jednak z pewnych powodów tak jest mi wygodniej .
A co dajesz na pleśniawki? W ogóle super, że robi kupę o tej samej porze codziennie, nie myślałaś o tym aby ją wysadzać nad nocnik jak taka jest regularna? Szybciej Ci się nauczy potem... Tak przynajmniej twierdzi moja Mama :D

Co do zaproszeń na fb - każdej odpisałam z osobna.
 
reklama
Do góry