reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza ciąża - widoczność 🤰🏻

W spodnie przestałam się mieścić bardzo szybko. Chyba już około 10-12 tygodnia. Około 12-14 tygodnia też dało się zauważyć bez ubrań inne zaokrąglenie niż sadełko. Około 18 tygodnia już była lekka piłeczka i nie dało się tego nie zauważyć.
 
reklama
Ja jestem dość szczupła i wysoka, w ciąży byłam od początku roku, a brzuch ciążowy widać było dopiero na początku czerwca. To który to mógł być tydzień? 22 bądź 24. W końcówce II trymestru dopiero zaczął rosnąć, ale wtedy to już z dnia na dzień było widać, jak się powiększa.
 
To ja z kolei dosyć szybko zaczęłam zauważać powiększający się brzuszek 🙈 Jakoś w 11 tyg, ale ja jestem niska i raczej drobna
 
Szczupła byłam dawno temu 🤣 swoje ważę i pewnie dlatego mam spory brzuszek śmieje się do męża że wyglądam jakbym była na wylocie.
Jestem w 13 tygodniu ciąży i brzuszek ładnie widoczny taka piłeczka.
Taka moja uroda.
Najważniejsze żeby wszystko było dobrze i dzieciak był zdrowy.
To moja 4 ciąża nigdy nie doszłam do tego tygodnia.

❤❤❤
 
Ja pierwszy raz zauważyłam gdzieś w 5 miesiącu, jestem chuda, mialam problem żeby cokolwiek przytyć na wadze. Ale tak żeby inni wiedzieli że jestem w ciąży to jeszcze później 😊 Teraz jestem w 29 tygodniu to brzuszek widać z daleka 🥰
 
reklama
Pamiętam jak ja nie mogłam się doczekać brzucha 😄🤦‍♀️we wrześniu kupowaliśmy wózek, termin miałam na koniec stycznia a Pani w sklepie myślała, że rodzę w okolicach maja 😄🙈 Mój brzuch zaczął być widoczny dla innych z początkiem grudnia 🤭 Natomiast ja zauważyłam jakoś w 29 tygodniu, że zaczęło coś wybijać 🤰
 
Do góry