reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plan i zamówienie

2 x tak ;-) , udało się w pierwszym cyklu, ku naszemu zaskoczeniu. Oboje chcieliśmy córcie, więc jak 19 stycznia na usg wyszła córcia to było istne szaleństwo radości.
Za 3 lata zamawiam synka ;-)
 
reklama
Fajny wątek...

U nas z Julia było dwa razy na TAK!
Aczkolwiek dopiero za 5 cyklem nam się udało i już szczerze mówiąc wątpiłam, ze uda nam się mieć córkę, bo tak właśnie celowaliśmy (to znaczy ja starannie o to dbałam i stosowałam się do wszelakich zasad)u męża w rodzinie same chłopaki od x czasu, byłam pewna, ze oni produkują tylko plemniki męskie :-D bo skoro tyle razy sie nie udało, to coś jest na rzeczy ...
wiec ostatnim razem zdesperowani na dosłownie pół dnia przed owulacja (choć to poza zasadami) spróbowaliśmy i co? okazało sie ze celnie...ale straciłam nadzieje na dziewczynkę...bo juz za parę godzin "po" czułam, ze mam owulacje...no na szczęście moje wielkie marzenie się spełniło - do koca trudno mi było uwierzyć, ze to mała księżniczka...

wsześniej było tak i nie - zaplanowane, ale zamówienie niezrealizowane - chcieliśmy oboje córke, ale synek jest najcudowniejszy...
 
1. tak Oil planowany - od stycznia do pazdziernika sie staralismy - juz straciłam nadzieje, bo po operacji mamtylko jeden jajowód i juz przy Ameli (nieplanowanej) słyszalam ze mamy szczescie.
2. M za pierwszym razem powiedział, ze dziewczynka bedzie - i jest Amelka, teraz jeszcze jak w ciazy nie byłam mówił, ze napewno chłopak.

Co do planów moze 7-8 lat pomysle o 3 albo kupie sobie yorka;-):-D
 
mgordon ja planowwałam,że 3 dziecko to tak grubo po 30tce, ale albo będzie szybko albo wcale...bo jak patrze, że taki synek duży i tak mało problemowy a tu trzeba przy małej latac...to z kolejnym ten sam problem za jakiś czas - nieeeeee....
 
O! U nas planowane, ale długo się nie udawało - wszystko przez to, że mieszkaliśmy z rodzicami męża. Jakoś nam nie szło po ich dachem;) Mimo starań, testów owulacyjnych oraz robienia "świec" po każdym seksie, dzieci ZERO. Aż tu nagle, tuż po przeprowadzce do własnego domku, pierwszy seksik i bach! Więc generalnie TAK!

A co do płci - jakoś nam się dziewczynka wizualizowała, ale jak lekarz zobaczył siusiaka to skakaliśmy z radości tak czy siak:)

Drugie bym chciała, ale póki co niech Szymek wydobrzeje, to będziemy "planować":)
 
a my staraliśmy się od kilku ładnych miesięcy aż w końcu był wyjazd na zjazd rodzinny daleko od domu i bach Tymuś w brzuchu, haha takie wyjazdy dobrze robią hehe, i mówi się że jak babka ma ochotę to będzie chłopiec a jak odwrotnie to dziewczynka, u nas sprawdziło się w 100% bo to mi się chciało :zawstydzona/y::-D
 
reklama
Do góry