reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początek ciąży

ania9292

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2024
Postów
24
Hej .Jestem w 5 tc martwi mnie jednak to że jedynymi moim objawami są swędzenie piersi i ból brzucha który zazwyczaj boli wieczorem jak już się położe . Czy jest się czy martwić ? Lekarza mam dopiero początkiem maja
 
reklama
Hej .Jestem w 5 tc martwi mnie jednak to że jedynymi moim objawami są swędzenie piersi i ból brzucha który zazwyczaj boli wieczorem jak już się położe . Czy jest się czy martwić ? Lekarza mam dopiero początkiem maja
W żadnej ciąży nie miałam objawów na początku typu mdłości, bóle piersi itd. mam dwoje dzieci (2 ciążę) i teraz 6+1 kolejna ciaza i też nie mam objawów
To nie jest żaden powód do niepokoju
Raczej do radości jak już ;)
Wolałabyś np 3 miesiące wymiotować non stop?
 
W żadnej ciąży nie miałam objawów na początku typu mdłości, bóle piersi itd. mam dwoje dzieci (2 ciążę) i teraz 6+1 kolejna ciaza i też nie mam objawów
To nie jest żaden powód do niepokoju
Raczej do radości jak już ;)
Wolałabyś np 3 miesiące wymiotować non stop?
 
Czyli nie jestem sama ;) pewnie że nie :) ale ja ogólnie się tak stresuje bo w wrześniu zeszłego roku poroniłam w 5 tc i teraz boje się żeby znowu coś się nie wydarzyło ale muszę chyba wrzucić na luz bo zglupieje ;)
 
Czyli nie jestem sama ;) pewnie że nie :) ale ja ogólnie się tak stresuje bo w wrześniu zeszłego roku poroniłam w 5 tc i teraz boje się żeby znowu coś się nie wydarzyło ale muszę chyba wrzucić na luz bo zglupieje ;)
Myślę, że tak :) jak się stresujesz to możesz zbadać sobie betę i przyrody po 48h plus raz progesteron. Ale jak już 5tc to jak poczekasz do 6, to na USG powinno być serduszko już nawet. Może warto iść, żebyś się troszkę uspokoiła
 
Myślę, że tak :) jak się stresujesz to możesz zbadać sobie betę i przyrody po 48h plus raz progesteron. Ale jak już 5tc to jak poczekasz do 6, to na USG powinno być serduszko już nawet. Może warto iść, żebyś się troszkę uspokoiła
Właśnie szczerze boje się na tą beta iść .... Ogólnie nam swojego ginekologa który prowadził moja pierwsza ciążę synek 5 lat już ;) umówionego na 6 mają kazał mi się właśnie nie stresować nie myśleć o złych rzeczach i gdybyś coś nie polującego się działo mam dzwonic do niego
 
W żadnej ciąży nie miałam objawów na początku typu mdłości, bóle piersi itd. mam dwoje dzieci (2 ciążę) i teraz 6+1 kolejna ciaza i też nie mam objawów
To nie jest żaden powód do niepokoju
Raczej do radości jak już ;)
Wolałabyś np 3 miesiące wymiotować non stop?
W nocy dostałam plamienia żywa krwią .... Byłam na USG u mojego ginekologa mówił że nie widać praktycznie wogole pęcherzyka ....dał mi luteinę 3 razy dziennie kazał zrobi jutro i w poniedziałek betę ale mówił żeby się nastawić bardziej te krwawienia to po prostu okres i że nic się już nie uda zrobić :(
 
W nocy dostałam plamienia żywa krwią .... Byłam na USG u mojego ginekologa mówił że nie widać praktycznie wogole pęcherzyka ....dał mi luteinę 3 razy dziennie kazał zrobi jutro i w poniedziałek betę ale mówił żeby się nastawić bardziej te krwawienia to po prostu okres i że nic się już nie uda zrobić :(

Czekaj, dał Ci luteinę w żaden sposób nie potwierdzając ciąży?
 
reklama
W nocy dostałam plamienia żywa krwią .... Byłam na USG u mojego ginekologa mówił że nie widać praktycznie wogole pęcherzyka ....dał mi luteinę 3 razy dziennie kazał zrobi jutro i w poniedziałek betę ale mówił żeby się nastawić bardziej te krwawienia to po prostu okres i że nic się już nie uda zrobić :(
A nie możesz zrobić bety dzisiaj i w sobotę, np. w laboratorium przyszpitalnym?
 
Do góry