reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

....a i zelazo brac bo jakas blada ja :] juz nic nie chcialam mowic o solarium hehehe
ja na woim miejscu najpierw zrobilabym sobie morfologie zeby zobaczyc czy masz za malo zelaza, bo od tego swinstwa ma sie tylko zatwardznie :zawstydzona/y:. Mi mowili to samo, ze blada ze brak zelaza, a ze cala ciaze jadlam to teraz mialam jesc dalej, tylko gin dal skierowanie na krew zeby zobaczyc czy niedobor wiekszy czy mniejszy niz w ciazy i okazało się ze wszystko ok/ I nie musze brac zelaza :tak:. Kolorki odzyskalam jak maly zaczal lepiej spac i po witaminkach dla ciezarnych.

Przepraszam,że post pod postem. ....
No co ty nie przepraszaj, po to jest forum zeby sie wygadac tak czy nie????

jesli chozi o to krwawienie to nie ma zartow, dobrze ze zadnego krwotoku nie dostalas i dlatego troche na ciebie pokrzycze ze od razu nie wykupilas tych lekow, bo juz mogly by działac przez noc i zatamowac krwawienie. A jesli chodzi o macice to mi tez sie wolniej obkurczala i dostalam w szpitalu tabl na obkurczenie i pomogly od razu, wiec lykaj tabl i bedzie dobrze, a te anty to moze faktycznie na uregulowanie okresu ci przypisal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja jeszcze okresu nie mam,.
ale u mnie to zawsze były bezbolesne trwające 7 dni co mi w żadnym wypadku nie przeszkadzało bo nigdy nie czułam się źle mając okres i mam nadzieję że to się zmikeni...
bo moja siostra mówi że po epiduralu będzie mnie wszystko bolało bo ją boli..
ale mam nadzieję że nie ;-)
 
jesli chozi o to krwawienie to nie ma zartow, dobrze ze zadnego krwotoku nie dostalas i dlatego troche na ciebie pokrzycze ze od razu nie wykupilas tych lekow, bo juz mogly by działac przez noc i zatamowac krwawienie. A jesli chodzi o macice to mi tez sie wolniej obkurczala i dostalam w szpitalu tabl na obkurczenie i pomogly od razu, wiec lykaj tabl i bedzie dobrze, a te anty to moze faktycznie na uregulowanie okresu ci przypisal

Od wczorajszej wizyty przestałam krwawic dodam,że nie brałam tych leków jeszcze i nie wiem czy brać czy nie..:baffled:
A Anty zaraz łyknę .. :blink:
 
A ja mam problem. Polog niby sie zakonczyl i nic nie lecialo, ani krew, ani zadna inna wydzielina.
Wczoraj za to patrze na wkladke a ona ...czarna :baffled: Zamurowalo mnie zupelnie. Okazuje sie ze "plamie" (bo to nawet za malo na plamienie) taka mocno czerwona, gesta krwia (?), ktora w wiekszej ilosci wyglada jakby byla czarna. Nie smierdzi to ani nic, wiec nie wiem czy to jeszcze pozostalosci poporodowe czy co. 13-tego mam wizyte i sie okaze :szok:
 
Ja mam czasami takie malenkie plamki "krwi", raczej podbarwiony krwią sluz:baffled: a wieksze ilosci tego czegos mialam po kąpieli zamiast prysznica. :confused:
 
Jestem po wizycie pologowej.
Wszystko jest ok, cala jestem pieknie zagojona, macica obkurczona. Nadzerke nadal mam ale ona jest juz 6 lat i sie nie zmienia wiec jej nikt nie chce ruszac.
Tabletek nie moge, za to bedzie spirala :-)
 
Witam, u mnie chyba dzieje się coś niedobrego :-(
Kacperek dziś skończył 61 dni, wiec juz dawno powinno być po połogu, a ja wciąż krwawię. I to wcale nie lekko. :( Czasem aż widać jak taki gęsty krwawy śluz wypływa i sie ciągnie :( Jeszcze u GIN nie byłam, bo czekałam aż przestanę krwawić, ale ponieważ nie zanosi sie na to, to bede musiała pójść wczesniej, bo boję sie ze coś sie nie tak dzieje.Dodam ze nic mnie nie boli ani nic- tylko to krwawienie.
Czy któraś ma podobnie ? co to moze być i czy to normalne ?

dziewczyny ja się tak zastanawiam od niedwana co się z gosiaczekkkkkk dzieje.:dry:Ja też miałam krwawienie takie (8tyg.) jakiś śluz na usg było widać:sorry2: ale jest juz ok, kontrola za 2 m-ce.

Oby było z tym krwawieniem wszystko ok a brak jej na BB był spowodowany opieką nad maluszkiem... oby.:blink:
 
dziewczyny ja się tak zastanawiam od niedwana co się z gosiaczekkkkkk dzieje.:dry:Ja też miałam krwawienie takie (8tyg.) jakiś śluz na usg było widać:sorry2: ale jest juz ok, kontrola za 2 m-ce.

Oby było z tym krwawieniem wszystko ok a brak jej na BB był spowodowany opieką nad maluszkiem... oby.:blink:

Wejdz do niej na nk i mozesz napisac, ja tak wczoraj rozmawialam z MagdaP3011. Ona nie ma czasu bo Lenka spi bardzo malo w dzien.
Za to martwie sie o MArtolinke bo tak nagle zniknela :-(
 
reklama
U mnie połóg oficjalnie zakończony:) Lekarz zbadał i stwierdził, że już za 9 miesięcy mogę w następną ciążę zachodzić:) Nie wiedziałam, że tak długo trzeba po cesarce odczekać.
 
Do góry