reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród Police (Szczecin) 2024

Jagoda132

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Kwiecień 2023
Postów
50
Witam,
Za około 3 miesiące rodzę, proszę o aktualne informacje odnośnie warunków, które panują w tym szpitalu (opieka w trakcie i po porodzie itd.). Będę wdzięczna za wszelkie wypisy.😊
 
reklama
Hejka. Ogolnie jestem zadowolona z opieki. Jedzenie a większości dobre, dobre warunki sale z łazienką, opieka też w większości w porządku. Po porodzie dziecko cały czas jest z Tobą ale to chyba jest tak wszędzie. Ja miałam cesarkę która ciężko zniosłam i było mi ciężko chodzic po mleko, ale czego nie robi się dla dziecka🙂
 
O super, ze napisałaś😊 A ile matek jest na sali poporodowej? Czy personel pomaga przystawiać dziecka do piersi?

Jest może ktoś kto rodził siłami natury i może powiedzieć coś o samym przebiegu ( możliwość przyjęcia pozycji wertykalnych, co z ochrona krocza, jak podchodzą do planu porodu, czy są studencki/stażyści)?
 
2 osoby w sali. Jeśli masz problemy jest doradca laktacyjny. Studenci są wszędzie w Policach ale no wiadomo muszą się gdzies nauczyć
 
Jeszcze pytanie odnośnie szczepień w 1 dobie życia dziecka na żółtaczkę i gruźlicę. Czy wyraźnie informują, ze będą szczepić, czy podkładają zgodę na to? Orientujesz się jaki to był preparat na żółtaczkę?
 
Dziękuję za informację. 😁 Jeszcze zapytam: czy należało podać dane położnej środowiskowej/ewentualnie przychodni do której jest się zapisanym?
 
Dziękuję za odpowiedzi.
A uczestniczyłaś może w szkole rodzenia, które organizuje szpital? Dużo zdrówka da Ciebie i maluszka.😊

Czy może ktoś jeszcze rodził w Policach i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi.
A uczestniczyłaś może w szkole rodzenia, które organizuje szpital? Dużo zdrówka da Ciebie i maluszka.😊

Czy może ktoś jeszcze rodził w Policach i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
Nie uczestniczyłam ponieważ miałam od 24 tyg zagrożona ciążę. Cesarka z powodu ułożenia pośladkowego. Już nie takie maleństwo w lipcu 2 latka. A Ty w którym tygodniu jesteś?
 
Do góry