reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajm się :)

reklama
więc i ja się przedstawię :-) mam na imię Monika mam 30 lat i jestem mamą Jasia który we wrześniu tego roku skończy 4 latka. byłam wrześniówką 2011 :-) o kolejną ciążę walczyliśmy 9 cykli aż się udało. mam męża za granicą więc ciężko było robić dziecko. udało się dopiero gdy ja poleciałam do niego :-) spędziłam bardzo miły i upojny tydzień w pięknych fiordach i wróciłam w dwupaku :-) wizytę mam na 21 marca a usg na 30 marca. już nie mogę się doczekać :-D
 
To moze I ja sie przedstawie mam na imie Magdalena mam 32 lata jestem polozna mam juz czworke dzieci mieszkam w southampton:-)
 
Ja też się przedstawię Sylwia 28 lat. Pierwsza ciąża poronienie zatrzymane w 8 tyg. W tym tygodniu bym rodziła a tu bach od nowa 9 miesięcy leci :). Staram się myśleć pozytywnie i nie panikować, do lekarza na usg wybieram się zaraz po świętach. Maama290 super że jesteś położną bo w uk chyba nie jest łatwo z prowadzeniem ciąży, mam na myśli olewanie 1 trymestru i leczenie paracetamolem wszystkiego, kiedy robią pierwsze usg?
Ps mam znajomych w Southampton i całkiem niedawno tam byłam :)
 
Czekałam do ddzisiejszego serduszkowego uusg żeby tu napisać. Jestem Karolina, mam 26lat, mieszkam w Trójmieście, poronilam w llistopadzie, a termin mam na 28 października i teraz już mam przeczucie źe wszystko będzie dobrze:)
 
Anka 37 lat - mama 2 wspaniałych dzieciaczków (Zuzia 10 lat i Sebastian 2 latka) i Aniołka (Fifi 2010). Teraz termin (kolejny na zimne miesiące ) 15.11.2015. Jestem ze Słupska :-)
 
Teraz coś ja o sobie....

Mam na imię Ewelina mam 27 lat:) swoją pierwszą ciążę poronilam w 8 tyg ciąży....obumarla. Teraz jestem dobrej myśli i mocno wierze że będzie wszystko dobrze.
Mieszkam w Warszawie, pracuje w przedszkolu:-)
 
Hej. To i ja dolacze. Mam na imie Majka 21lat skoncze za miesiac, mam cudownego Synka Mikolaja ma 3mc. Obecnie na Maciezynskim. Z Poznania. :) poprzednie forum Grudniówki 2014.. pozdrawiam..
 
Cześć kobietki ! Mam na imię Kasia i mam 22 lata. Nie jestem jeszcze pewna na 100% czy wszystko będzie dobrze, ale 5 testów pozytywnych i beta hcg wskazuje na 3-4 tygodniową ciążę. Dzisiaj wybieram się do ginekologa, żeby chociaż mnie zbadał i powiedział, co dalej robić. :tak:
 
reklama
Do góry