reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

reakcje poszczepienne?

Ja tęż rano go zarejstruję ;D. To jak wszystkie razem jutro do lekarza, to zapraszam po szczepieniu na kawkę. 13 może być? ;D
 
reklama
Hihi bardzo chętnie, tylko jak znam życie to akurat wtedy babki z przychodni każą mi przyjśc na szczepienie :p
 
eeeeej, nie pasuje mi jutro :( my na 12 idziemy na rehabilitację i wizytę kontrolną która ma rozstrzygnąć czy chodzimy dalej... przystojny pan rehabilitant powiedział, że jeszcze trochę poćwiczymy ;) ;D
a potem lecę załatwiać urodziny siostrzenicy męża...
pojutrze mogę, ale ja piję kawę o 10! o 13 to już jestem obudzona :laugh:
 
A co tu sie dzieje??????

Na kawusie sie zapraszacie? heee???
To chyba nie ten watek cio???
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
P.S. ja tez chce!!!  ;D Chyba sie nie wpraszam??? 8)
 
Beatka, dlaczego musicie chodzic na rehabilitację? My też mamy w domku z Kubolem cwiczyc, bo się asymetrycznie układa, i raz w miesiącu kontrola u lekarki.
 
reklama
Do góry