reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

roczek

Ja słyszałam, że przed dzieckiem kładzie się cztery przedmioty i który złapie pierwszy ten wróży mu przyszłość.
Pismo Święte-będzie księdzem lub jakimś uczonym
Długopis-pisarzem
Pieniądze-bogaczem
Kieliszek-wiadomo:-)
 
reklama
o prezencie myśle ale nic wymyśleć nie mogę :tak::-):-) kurcze niewiem co kupić :baffled::baffled:
a co do tych przedmiotów to moja Julia złapała kasę ihihih:-D:-D jestem ciekawa co mały wezmie :-D
 
Znajoma go ma jest fajny:-) ,my mamy stolik z tej firmy z przyciskami itp,pianinko mocowane do łóżeczka,grający garnek i telefon.Zabawki sa super i super wytrzymałe
 
Widzę, że nie jestem sama bo też nie wiemy co kupić chociaż myślałam o takim misiu http://www.ceneo.pl/417496 szczeniaczku uczniaczku z fisher price, ale nie jestem do niego na 100% przekonana..http://www.ceneo.pl/417496

Szczeniaczka mogę szczerze polecić, kupiłam go córeczce ostatnio z racji że była grzeczna u lekarza i mała go uwielbia.Tuli go , tańczy do piosenek, gada do niego :-) Koleżanki, które mają tą zabawkę też bardzo ją chwalą:tak::tak:

Ja na pierwsze urodziny kupiłam Małej jeździk Tipony : SMOBY Konik bujak jeździk rowerek Tipony + gratis (717340549) - Aukcje internetowe Allegro Paczka przyszła po jednym dniu, stoi i czeka i nie mogę się doczekać kiedy Malutka go dostanie :sorry2:
 
reklama
My chcemy kupić rowerek ale jeszcze nie wiem jaki, na allegro jest ich bardzo dużo, więc od wyboru do koloru, tylko wybierać:tak:
 
Do góry