reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozwój naszych kochanych pociech

Mój też już coraz częściej trzyma się tylko jedną rączką i usiłuje puszczać, ale zwykle na dupke wtedy leci :sorry2:

Natalka - no bardzo podobnie jak Ninia Annte się przemieszczałam :-D ja nie raczkowałam w ogóle, tylko właśnie na tyłku jeździłam po pokojach :tak::tak:
 
reklama
Sa wszystkie rozmiary od 0 do 36 miesięcy .;-):-):-)
Masz 3 strony tych paputków i na pewno znajdziesz wszystkie .
 
Ostatnia edycja:
co do rozwoju to mój mały postanowił przedwczoraj dobić matkę bo powiedział pierwsze słowo i jakie??? TA TA:wściekła/y::-p no co za cios!:-p hehe ja tu z nim całymi dniami, skacze na głowie a on mi z tatą wyjeżdża...:-D S to z dumy pękał oczywiście :tak: aa i potrafi z klęku wstać jak ma czego się porządnie chwycić:tak: chwieje się jak stanie ale troszkę udaje mu się postać:tak:
 
reklama
Do góry