reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maleństwa

A mój synek cały czas leży poprzecznie zaczynam sie martwić czy zmieni pozycje :-[. Moje żebra z lewej strony też są kontuzjowane, niestety maluchy mają coraz mniej miejsca. Mój brzuszek ma 94 cm. ;)
 
reklama
Ale trzeba przyznac ze teraz te kopniaczki to zupelnie inaczej wygladaja niz wczesniej i zdecydowanie sa mocniejsze,czasami to naprawde obolala jestem,smiejemy sie z mezulkiem ze chyba silacz nam rosnie.a ostatnio to tatus w glowe dostal,bo akurat przylozyl zeby posluchac i ....trafiony,zatopiony. :laugh:
 
Ach Ci tatusiowie, wszędzie by tylko głowy uszy przykładali. Ja też czasami mam wrażenie, że małe tylko czeka żeby strzelić
 
Do góry