reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

moja nie, jak jej cos.daje do jedzenia to siedzi na.kolanach u mnie, synek usiald.sam.jak.mial 9,5 miesiaca, najpierw pelzal, siedzial, raczkowal i chodzil jak mial 13 mieaiecy
 
reklama
Aneczka jeszcze nie a do jedzenia trzymamy na kolanach. Zaczął ostro pelzac i już może by ruszył ale rączki jeszcze słabe także czekamy na kolejne postępy.
 
Cześć dziewuchy... nie mam ostatnio ochoty na przesiadywanie przy komputerze, zresztą psuje się, wyłącza mi się co chwilkę i strasznie mnie to wnerwia. Staram się nadrabiać BB i FB na komórce ale szczerze tego nienawidzę, połowy postów nie widzę, a jak już znajdę to dawno nieaktualne. U nas nocki w miare ok,raz lepiej , raz gorzej, maly robi sie coraz bardziej kumaty i wciaz usmiechniety:)
 
Hejjj no nasze forum już coraz bardziej kuleje..z perspektywy czasu muszę stwierdzić że tu mi się pisało lepiej..te posty tak nie umykaly i było jakoś inaczej..
 
Hej ja tu ciągle zaglądam ale nikt nic nie pisze:( jak wasze dzieciaczki ? My za tydzień będziemy mieć 7 miesięcy chciałabym zeby czas stanął w miejscu teraz jest tak dobrze. Taki kochany ten mój synio na pewno wasZe pociechy też ☺
 
aneczkaa736 a ty nie jesteś z nami na FB? Moja skończyła 7 MC. Smiga na czworakach i denerwuje się gdy ją się bierze na ręce no przecież ona chce sama!! ma już 4 ząbki. Dwie dolne jedynki i dwie górne dwójki. Jedynki chyba też idą bo od kilku dni jest okropnie marudna i jeść znowu nie chce.
A u Was Co tam słychać?
 
Beata ja nie na fb. Mój jeszcze nie umie na czworaka bardzo się stara ale mu nie wychodzi jeszcze narazie tylko coś pelza i robi pompki
Ma dwie dolne jedynki ale trochę krzywe czy to normalne ?
 
reklama
No umiera nam forum umiera. Ale to bylo do przewidzenia gdy zakladalysmy grupe na fb.

Aneczka a nie chcesz do nas na fb dolaczyc? Tam sie duuuuzo dzieje.
Tutaj to chyba zagladamy tylko z sentymentu.
Mi tez sie tutaj lepiej pisalo ale na fb kest bardziej dynamicznie.
 
Do góry