reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słabe ruchy 2 dzień ?

Kajakoo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2023
Postów
39
Jestem w 22 tygodniu ciąży , w poniedziałek poczułam pierwszy raz kopniaczka dzidziusia jak i zauważyłam na brzuchu , w wtorek mała też sporo kopała a wczoraj i dziś słabo , niby jak zjadłam coś słodkiego to coś tam niby poczułam ale słabo , bardzo się martwię bo przez te dwa dni czułam te kopniaki solidnie a ostatnio coś słabiej :((
 
reklama
Na początku ruchy są nieregularne. U mnie też tak było, że na początku jeden dzień czułam ruchy, następnego praktycznie wcale. Jesli się niepokoisz, to idź na usg albo kup sobie detektor tętna. mnie bardzo uspokajał, tylko trzeba mieć pewność, że złapało się tętno dziecka.
 
Jestem w 22 tygodniu ciąży , w poniedziałek poczułam pierwszy raz kopniaczka dzidziusia jak i zauważyłam na brzuchu , w wtorek mała też sporo kopała a wczoraj i dziś słabo , niby jak zjadłam coś słodkiego to coś tam niby poczułam ale słabo , bardzo się martwię bo przez te dwa dni czułam te kopniaki solidnie a ostatnio coś słabiej :((
To jeszcze wcześnie, liczy się odczuwanie ruchów a nie ich ilość, nie martw się :)
 
Jestem w 22 tygodniu ciąży , w poniedziałek poczułam pierwszy raz kopniaczka dzidziusia jak i zauważyłam na brzuchu , w wtorek mała też sporo kopała a wczoraj i dziś słabo , niby jak zjadłam coś słodkiego to coś tam niby poczułam ale słabo , bardzo się martwię bo przez te dwa dni czułam te kopniaki solidnie a ostatnio coś słabiej :((
To taki etap, że dziecko zwyczajnie może ułpzyć się tak, ze Ty nic nie poczujesz. Spokojnie.
 
Do góry