reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SMSy i wiadomości z porodówki Kwietniówki

AgnieszkaSz-r

Mama VI 2007 i IV 2010
Dołączył(a)
12 Styczeń 2010
Postów
5 402
Miasto
Rybnik
Skoro wiele z nas było za tym tematem to zakładam.

* Tutaj znajdować sie będa tylko wiadomości (smsy, maile i co bądź) od kwietniówek przebywających w szpitalu.
* Wiadomość może wstawić każdy kto otrzymał takową od kwietniówki.
* Nie komentujemy wiadomości... na to jest miejsce w temacie głównym


telefon.gif


Ps. proszę o przyklejenie wątku :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Forget już w domku nie wie kiedy wejdzie na forum bo zajęta małą . Zmęczona ale szczęśliwa :) Kazała ucałować wszystkich .

Kinguniaa chyba już do końca zostanie w szpitalu jest na kroplowkach .


Kingunii odstawili kroplówki i ma leki . Być może jutro albo w sobote wyjdzie do domu ale musi lezeć do końca . lekarze wierza ze wytrwa do 36 tc
 
Ostatnia edycja:
Z ostatniej chwili:
SMS od Katik:
Agnieszko_ o godz. 17.17 w 38tc na świat przyszedł Moj najukochanszy Skarb Polusia. Ma 4130 gram i jest przepiękna. Katik.
 
Mamy kolejnego maluszka dzis rano o 8:55 przyszła na świat córeczka Justy 24. Mała waży 2800 i ma 46 cm . uczą się karmić . mama obolała ale szczęśliwa !!
 
sms od Elli:

zyje wszystko ok. operacja pol godzi. i po wszytkim- mala urodzona o 9:52 :-) nie mam czucia ani sily z emocji. widziałam Julke tylko 5 sekund ale ponoc jest ok. po poludniu ja zobacze, bo dopiero o 15 moze mnie mąż odwiedzic. teraz sama czekam na mmsa z moim dzieckiem podłaczona do tysiaca kabelkow.. narazie nic nie boli a potem sie zacznie:-( kontaktujcie sie z lukaszem bo ja narazie nie mam sily pisac bo mi sie rece trzesa;-) jest cudownie :-)buziaki
 
kolejny sms od Elli :-D

"nie wiem czy przejety tatus napisal do którejs z moderatorek naszych wiec ja pisze do ciebie :-) dzis w 38 tyg i 4 dniu ciąży o godz 9:52 wyjeli mi mała Juleczke :-) dostała 10 punktów, waga 2950, dluga 54 cm:-) prawiw jej nie widziałam ale wzruszenie ogromne:-) moze popołudni pozniej pozwola mezowi mnie odwiedzic i przyniesc mi małą choc na moment :-( teraz odzyskuje czucie na pooperacyjnej-rana zaczyna bolec jak diabli:-( czekam az zacznie działac ketonal:-0 masakra-dla mnie teraz sie poród zaczyna:-( ( jak bedziemy mieli zdjecia to przesle. narazie mamy tylko to 1)"


ps.

zaraz wrzuce, a ajk mi sie nie uda to prześle do Wroni :-)
 
Justa czuje się bardzo dobrze karmi małą cyckiem , a młoda śpi po 5-6 godz więc Justa się nudzi . Ale musi do piątku tam być . Zamelduje się jak będzie już w domku .
 
Sms od Elli z wczoraj...(sorki ale zapomniałam, bo latalam wieczorem po sklepach)
" Czesc tu Ella, wreszcie zobaczyłam na chwile moja Julcie. Jest taka słodka:) Zakochałam się:), poza tym przezyłam najbardziej bolesne 3h zycia jak odzyskalam czucie- ból sie rozniosł nie do opisania-ze 5 srodkow nie pomagało, a ja widzialam gwiazdy:(, ale juz opanowane:) uff. Pozdrowienia"
 
sms od Maonki:

"hej daga tu maonka z bb. jestem w szpitalu o 3 w nocy odeszly mi wody. skurcze dopiero sie rozkrecaja, brak rozwarcia. maja mi podac kroplowke. dam znac po. PS to nie prima aprilis"

kolejny sms

"dzieki wielkie :-) wybaczam pomylkie ( no bo oczywiscie nie bylabym soba jakbym czegos nie pokrecila - i napisalam ze czekamy na Majeczke, a oczywiscie Maonka bedzie miala Ale - szybko sie zoriwntowalam w swoim błedzie) zapoznaje sie ze skurczami. do tej pory nie wiedzialam co to jest. narazie jest spoko. ide na kroplowke. buziaki dla Was"
 
Ostatnia edycja:
reklama
ost sms z wczoraj od Maonki :-)

" Mała ma 51 cm i wazy chyba 2830? dostala 10 punktów. urodzila sie o 21. jutro wysle zdjecie. czekam teraz aby ja znow zobaczyc. buziaki dla wszytkich dziewczyn"
 
Do góry