reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sport a ciąża

Podobnie jak u mnie tyle ze ja mam kucia jak dlugo stoje albo chodze i jeszcze w dodatku pobolewa mnie krzyz!!!
 
reklama
MAJAII9mc- no my to mamay naprawde ciezko...szkoda ze to nasi mezowie nie moga troszke ponosic...

Jak to moja babcia mowi ^ Z TAKIEJ MAZI TAKIE CUDO^ hehehehe
 
Nina27 w domu można naprawdę bardzo wiele ćwiczeń wykonywać. I tak naprawdę chyba jedyne czego należy unikać to dźwigania, więc jeśli nie będzie wyciskać sztangi cała reszta ok.;-)

Zajrzyj np. tutaj www.maluchy.pl :: gimnastyka w czasie ciąży ale łatwo znajdziesz także wiele innych stron z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży.

Pozdraffki:-)
 
Dziewczynki, ale macie fajnie:-( Mnie lekarz od początku kazał leżeć w łóżku:-( A tak bym się na basen przeszła...próbowałam się ostatnio troszkę przespacerować, ale po jakichś 200m zaczął mnie brzuch "kłuć".Może później będzie lepiej...Nie chciałabym leżeć plackiem jak w pierwszej ciąży..
 
ja tam sportów nie lubię :-p chyba, że chodzi o wyczynowe leżenie na tapczanie:-D:-D:-D

Hehe, ja niestety mam tak samo. Wyczynowo to najwyżej mogę trenować mięśnie Kegla! :-D:-D
A tak na poważnie, zapisałam się na jogę dla ciężarówek i chodzę dzielnie 2 razy w tygodniu! Aż sama siebie nie poznaję! :sorry2:
No i niestety podczas ćwiczeń wyłażą lata wyczynowego leżenia na tapczanie... pozycje, które dla innych są łagodnie rozciągające, mnie nieomal rozrywają na strzępy... :baffled: Nawet sobie nie wyobrażacie jak mi głupio, kiedy z takim małym wzdętym brzuszkiem ciężko mi zrobić ćwiczenie, które nie sprawia problemu dziewczynom z taaaaaaaakim brzuchem!? :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
No ale cóż, trzeba się jakoś łagodnie "rozćwiczyć", poza tym za 2 miesiące, kiedy ja już będę miała taaaaaaaaki brzuch i będę rozciągnięta jak kobieta-guma, przyjdą dziewczyny z takim tycim i też się będą wstydzić, a co! Hihihi.
 
hej
apropos sportu
zaczelam chodzic na silownie po 3 miesiacach przerwy!!!
po ostatniej sesji wszystko mnie bolalo ale czulam sie super!!!!
mysle jeszcze o basenie!!!
pozdrawiam
 
hej
mam pytanko czy mozna w ciazy chodzic na joge taka normalna????czy to musi byc joga dla ciezarnych?
dzieki za pomoc!!z gory!!!
 
reklama
Hej,
Ja też wróciłam do ćwiczeń po 4 miesięcznej przerwie i po dwóch dniach jeszcze czuję wszystkie mięśnie - za to samopoczucie wzrosło od razu i jest mi z tym bosko :).
Nad basenem też myślę, ale jakoś nie mogę się przemóc - mój brzuszek urósł tylko na tyle, że wyglądam w kostiumie jak grubasek, a nie jak ciężarówka, co strasznie mnie krępuje...
Pozdrowienia
 
Ostatnia edycja:
Do góry