reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam - Wrocław

Misiakina to w sumie my niedaleko. Zazwyczaj tez jezdzimy na Gaj, bo kolo nas tylko park brochowski, a tam plac zabaw nie bardzo przytosowany jest do maluchow. A Twoja pociecha ile ma? Bo jestem nowa i sie nie orientuje jeszcze na watku :)
 
reklama
elafe
my wychodzimy około 12.00 i spacerujemy około 1,5 godziny. mozemy się jutro spotkać na spacerku, jutro wyruszamy zieloną gondolą o 12 i bedziemy przejeżdzać róg Borowska/ Kamienna o 12.15. Jeżeli ci nie pasuje to moze być trochę póżniej , ja i tak tam bedę objżdzać tamtą okolice. Napisz jesli masz lepszego pomysła :) Dzisiaj jest ładna pogoda, moze jutro tez bedzie tak slonecznie.

Dziś straszny wiatr.Zastanawiam się nad wyjściem z domu.A jak jutro będzie...nie wiem.Zuzia mi wstała dziś dopiero o 11.00.Znowu mi się przestawiła:-(I spacery późno wypadają.Ale może się zmobilizuje i Ją obudzę.Sama dobrze się nie wysypiam:baffled:bo śpie z nią.Napisze wieczorkiem.A jak coś to moje gygy 10710312


Misiakina
Ja mieszkam na Gaju, na Orzechowej zaraz przy Biedronce ;P Mamy tutaj koło szkoły podstawowej taki skwerek z dala od ulic i samochodów tak między blokami. A tak poza tym to chodzimy do parku na spiską i do tego z cmentarzem a czasami nawet zajedziemy do Parku południowego,ale to już spory kawałek dla wytrwałych :)

Chyba wiem gdzie ten skwerek,niedaleko przychodni Krynickiej???Dobrze się orientuje czy nie bardzo???:happy:Raz tam byłam po szczepieniu i nawet tam fajnie.Tylko samej too tak nie za fajnie;-)
 
Mój Kacperek ma 14 miesięcy.
A ten skwerek dokładnie tam ... blisko przychodni :)
Ja spaceruje co drugi dzionek ... bo mam dzień pracy,dzień wolny. Jak mnie nie ma to babcia go zabiera albo na ten skwerek albo do parku.
 
Ja siedzę w domu z Zuzią.Też bym chętnie poszła do pracy.Ale dopóki nie zacznie spać mi normalnie to chyba nie pójdę:)To może kiedyś się spotkamy.Coraz cieplej sie robi...tylko ten cholerny wiatr...Dziś byłam na Armii Krajowej w ING to Zuzia zmarzła mi trochę i szybko do domu poszłyśmy.
 
reklama
to co ja dostałam to raczej info o odbywającym się spotkaniu więc myślę, że jest jak najbardziej aktualne :-) "mejla" dostałam 9 lutego wiec proponuję się szykować :-)
 
Do góry