reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Jak się czujecie?

Ja czuję się normalnie raczej. Brzuch boli jak na okres i to chyba tyle. Mieszkam za granicą wiec bety nie zrobię, do lekarza nie pójdę… musze czekać, najwcześniej na prywatne usg planuje iść okolo 8 tygodnia, chyba że będzie się coś działo.
Ja mam bóle krzyża i ogólnie dopóki nie będę mieć potwierdzonej tej bety ze dwa razy to nie wierzę 🫢 miałam też plamienie dwa dni temu może to było to
Implementacyjne - nic nie wiem, czuję się jakoś przedziwnie, czytam też w międzyczasie o ciąży pozamacicznej 🫣 potrzebuję żeby ktoś mi powiedział żeby przestać 😃
niestety ja Ci tego nie powiem, sama myślę o wszystkich możliwych opcjach, łącznie z ciążą pozamaciczna 🙈🙈🙈
Ja też mam okropne bóle krzyżowe. Najgorzej jak długo jestem w jednej pozycji. Test robiłam 3 dni przed @ był cień cienia. Następnego dnia poleciałam na betę wynik 47,10 po 48 h wynik 180 🥹 wizytę u ginekologa mam we wtorek 😎 boję się jak nie wiem co. Jestem po 2 stratach więc myśli w głowie milion.
trzyma kciuki żeby wszystko było ok, z resztą jak u każdej z nas 🤞🤞🤞
 
reklama
U mnie ok, choć od czasu do czasu odczuwam ciągnięcie w podbrzuszu, poza tym dobrze 😊 po jakim czasie od testu idziecie na wizytę?

Ja cień ciebia na teście zobaczyłam 23 kwietnia. Wizytę mam 7 maja. Mam zalecenie od swojego gin żeby dość szybko była ta wizyta. Odkad zobaczyłam te 2 kreski jestem też na duphastonie i luteinie takie miałam zalecenie więc u mnie dość szybko ta wizyta. Nastawiam się że nie zobaczę na tej wizycie zbyt wiele ale będę miała głowę spokojniejszą. A u was kiedy wizyta?
 
Ja czuję się różnie czasem takie kłucie to w lewej to w prawej stronie podbrzusza. Czasem uczucie jak na miesiączkę
 
Ja biorę cały czas od początku starań preparat Pueria Uno - polecony przez gin
to ja mam pueria duo na później, a teraz kompletuje pojedyncze. Wychodzi ze będę łykać metylowy kwas foliowy, metylowa b12, choline i omega wszystko mam z solgar, bo chyba lepszych u nas nie znalazłam.
 
Ja cień ciebia na teście zobaczyłam 23 kwietnia. Wizytę mam 7 maja. Mam zalecenie od swojego gin żeby dość szybko była ta wizyta. Odkad zobaczyłam te 2 kreski jestem też na duphastonie i luteinie takie miałam zalecenie więc u mnie dość szybko ta wizyta. Nastawiam się że nie zobaczę na tej wizycie zbyt wiele ale będę miała głowę spokojniejszą. A u was kiedy wizyta?
to ja miałam termin miesiączki na 1 maja, ale test zrobiłam 3 dopiero, bo dwa dni opóźnienia to się zdarzały nie raz. Wciąż karmię piersią więc te okresy nie zawsze były idealnie punktualne.
 
reklama
Ja chyba pójdę już w 5 tygodniu, bo mam delikatne plamienie raz na jakiś czas, a ogolnie chyba jestem przewrażliwiona i chce po prostu żeby lekarz mnie sprawdził. Tylko wyniki muszę zrobić to już jutro :)
 
Do góry