reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukasz sasiadow w Irlandii ?? Zajrzyj tu, moze jest ktos z Twojej okolicy :)

reklama
Hej LuckyGirl :) Ja mam prawie 3 letnią córcię i mieszkam w Gorey :) Kawałek drogi jest ale ciepło zaczyna się robić więc możnaby zrobić sobie wycieczkę :) Jakbyś chciała pogadać moje gg 15904712
 
Hej. Nie wiem czy jeszcze tutaj zaglądasz i czy nadal szukasz mam z dzieciaczkami? Ja też mieszkam w Waterford,mam dwóch synów: Mateuszek-cztery i pół roku i Dawiedek-dwa latka i pęć miesięcy. Jak masz ochotę to możemy się spotkać na pogaduchy :-)
 
nikt tutaj danwo nie zagladal, wiec odswieze watek;)dwa tygodnie temu przeprowadzilismy sie do Monastervin i wraz z Filipem cierpimy na brak towarzystwa;)ktos moze nam pomoc????????????nie znam tutaj kompletnie nikogo, chwilowo postanowilismy, ze zostaje w domu z synkiem ktory we wrzesniu skonczy 2 lata, no i szukamy towarzystwa:)
 
a może jakieś mamy z okolic meath/cavan (chociaż niekoniecznie, bo mam transport i lubię wycieczki :)), również siedzę w domu z dzieckiem i cierpię na brak towarzystwa
 
reklama
Witajcie:-),
od dwóch miesięcy jestem w Galway. Szukam jakiś koleżanek-mamusiek, które chciałyby się zaprzyjaźnić, brakuje mi babskich pogaduszek, może jakiś spacer, jakaś kawka:) Z zazdrością patrzyłam na forum jak dziewczyny rozmawiacie i się przyjaźnicie, ja czuję się trochę samotna. Aklimatyzuję się w nowym miejscu, ale nie jest lekko, mimo, że mam obok siebie kochającego Męża i dzieci: syna 15 lat i córeczkę 6 lat. Szczególnie Małej jest tu ciężko, bo tęskni za dziećmi ze swojego przedszkola w Polsce, a do szkoły tutaj jeszcze do końca się nie przekonała, no i wiadomo ma barierę językową.
Strasznie się cieszę, że trafiłam tutaj na forum, nie spodziewałam się, że na BabyBoom mogą być mamy z Irlandii:happy2:

Mam nadzieję, że uda mi się kogoś poznać:)
 
Do góry