reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TABELKA SIERPNIÓWKI 2017

Mam dostęp do kompa więc mogę uzupełnić aktualne dane ale pod warunkiem, że zostaniesz bo tak czy siak to Twój wpis @myycha widnieje jako pierwszy :D
 
reklama
Proszę dopisać mnie do tabelki. Justyna 36 lat; data pirodu 23.08; płeć nieznana, propozycje imion- brak, rodzeństwo Mikołaj i Tymek.
 
Witam dziewczyny :)
Ja również chętna na dopisanie do sierpniówek :) Mam 42 lat, data porodu 24, płec nieznana, rodzenstwa brak.
Pozdrawiam Maggie :)
 
Ja chciałam ponowic prośbę o dopisanie bi pisałam już jakiś czas temu ...chyba ze przez aplikację nie widzę[emoji6]
Dominika 28lat termin 16.08 płeć nieznana brat Franuś
Ja udzielam się rzadko bo na razie dalej pracuję i z czasem kiepsko ale przywiazalam się do Was bo staram się zaglądać [emoji5]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry