reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciążowy facelle - interpretacja [emoji1317]

Dmalw

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Kwiecień 2019
Postów
3 389
Hej,
Czy waszym zdaniem testy facelle (paskowe) nie są przekłamane trochę?
Na nich druga kreska jest zawsze widoczna tylko baaaaardzo słaba.

Mam wrażeniem ze w tych testach ta druga kreska jest widoczna nawet przed zetknięciem z moczem ...

PS. Podchodzę do tego mocno na chłodno. Mam za sobą dwa poronienia ale jak używałam tych testów to byłam w ciazy i kreski były widoczne.
Czytałam, ze właśnie te testy mocno przekłamują.

Dzięki za Wasze opinie.


IMG_0880.JPG
 
reklama
Rozwiązanie
Ty tez miałaś straty wcześniej?jesli mogę zapytać...

Mądre słowa lekarza [emoji1303]
Mialam ciaze biohemiczna...testy pozytywne...bety wtedy nie robilam..ja na 100%sie juz nastawilam ze jestem w ciazy...juz nawet w pracy dziewczynom powiedziałam....az pewnego dnia w nocy gdy poszlam siusiu zobaczylam krew...moj noe mogl mnie uspokoic w taki wpadlam placz...w ciągu 15min juz bylam na oddziale...do konca mialam nadzieje ze jednak bedzie ok..
Teraz naprawde mialam mega stres przed skorzystaniem z toalety:D
Moj lekarz wgl jest spoko....co wizyte powtarza bym nie czytala internetow..tylko mam dzwonic w razie wątpliwości.
Hej :) właśnie otrzymałam wyniki.
Beta 621,40 mlu/ml
Progesteron 13,19 Ng/ml


Rano nie zdążyłam do mojego laboratorium i pojechałam po pracy do innego. Nie wiem czy to nie błąd.
Jutro mam wizytę u mojej ginekolog, bo chyba pierwszy raz w życiu dostałam jakiejś infekcji 😱
 
reklama
Hej :) właśnie otrzymałam wyniki.
Beta 621,40 mlu/ml
Progesteron 13,19 Ng/ml


Rano nie zdążyłam do mojego laboratorium i pojechałam po pracy do innego. Nie wiem czy to nie błąd.
Jutro mam wizytę u mojej ginekolog, bo chyba pierwszy raz w życiu dostałam jakiejś infekcji 😱
Sprawdź sobie przyrost w kalkulatorze. Ale wydaje mi się, że jest prawidłowy 🙂
 
Sprawdź sobie przyrost w kalkulatorze. Ale wydaje mi się, że jest prawidłowy 🙂

Właśnie sprawdzałam i za pierwszym razem coś chyba źle wpisałam i serce mi stanęło 😱 Teraz pokazuje, że przyrost jest w normie 🙏💚 Cieszę się, że uda mi się jutro dostać do lekarza. Wiem, że to za wcześnie, żeby cokolwiek zobaczyć, ale będę pewnie spokojniejsza :) Progesteron nadal nisko, więc może jutro coś mi poradzi na to.

Dziękuję za wsparcie frez.ja1987 ! ❤️❤️
 
Właśnie sprawdzałam i za pierwszym razem coś chyba źle wpisałam i serce mi stanęło 😱 Teraz pokazuje, że przyrost jest w normie 🙏💚 Cieszę się, że uda mi się jutro dostać do lekarza. Wiem, że to za wcześnie, żeby cokolwiek zobaczyć, ale będę pewnie spokojniejsza :) Progesteron nadal nisko, więc może jutro coś mi poradzi na to.

Dziękuję za wsparcie frez.ja1987 ! ❤️❤️
Daj znać 🙂
 
Ale miałam przeboje 🙈 ja i moja panika się kłaniają... W poniedziałek byłam na izbie, bo zobaczyłam plamienie na papierze... Koniec końców, okazało się, że wszystko jest dobrze, żadnego krwawienia nie było, pani Doktor również nie znalazła śladów wcześniejszego plamienia. Wszystko najprawdopodobniej od infekcji. Na USG jeszcze nic nie było widać, ale to podobno normalne.

Dzisiejsza beta 1395 🙏🙏💚
 
Ostatnia edycja:
Ale miałam przeboje 🙈 ja i moja panika się kłaniają... W poniedziałek byłam na izbie, bo zobaczyłam plamienie na papierze... Koniec końców, okazało się, że wszystko jest dobrze, żadnego krwawienia nie było, pani Doktor również nie znalazła śladów wcześniejszego plamienia. Wszystko najprawdopodobniej od infekcji. Na USG jeszcze nic nie było widać, ale to podobno normalne.

Dzisiejsza beta 1395 🙏🙏💚
Kiedy teraz masz wizytę?

Zarodek widać dopiero przy becie ok 1000, serduszko przy 10000. Więc lekarz mówił prawdę 🙃

Bardzo dobrze zrobiłaś, że pojechała na izbę. Lepiej dmuchać na zimne 🙂
 
Hej :) no nie była to moja wizyta marzeń.
pani doktor zrobiła mi USG i stwierdziła, że jeszcze i tak jest za wcześnie.. pokazała cień i powiedziała, że być może jakieś zmiany w macicy zachodzą, ale ona nie będzie snuć domysłów, wiec nawet nie wymierzyła nic. Kazała przyjść za tydzień. Jestem trochę zawiedziona i zmartwiona, bo przecież pęcherzyk powinien być już dosyć widoczny...
Dostałam też duphaston 3x1.
 

Załączniki

  • IMG_20220211_145011__01.jpg
    IMG_20220211_145011__01.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 150
  • IMG_20220211_145011__01__01.jpg
    IMG_20220211_145011__01__01.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 152
reklama
Testy są dobre bo szybko wykrywają ciążę ale kreska jest wtedy bardzo wyraźna i bordowa, a nie blada, szara, bo wtedy to testowa. Testową kreskę można nawet dostrzec zanim się testu użyje.
Nie jest tak. Ja w obu ciazach mialam bardzo blade ledwo widoczne kreski. Wszystko zalezy kiedy wykonuje sie test tzn. jak wczesna jest ciaza. Moje bladziochy byly zawsze pewne.
 
Do góry