reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

watek porodowy - tylko dla zainteresowanych :):)

kama - pewnie, ze nie ma racjonalnej odp. bo to kolejne chore wydzimisie jakiegoś .....- bo jak masz przynieś zarazki na oddział to cz na folii czy na materiale przyniesiesz tak samo.

Wiesz na upartego muszą cie wpuścić na porodówkę bo nie maja innego wyjścia ale przy skurczach na izbie przyjęć dochodzić się jeszcze z panią o torbę to średnia przyjemność.
 
reklama
Aqua - tylko jak będziesz jechała do tego szpitala to będziesz wygladała jak jakaś ruska z bazaru ale co zrobić nie Twoja wina .. aczkolwiek przepis idiotyczny :)
 
Odswieżam watek, po wizycie u gina i okulisty juz wiem, ze tym razem bede probowac rodzic naturalnie. Koleżanki mnie straszą ze jak juz raz rodziłam przez CC to lepiej juz sie tego trzymać, ale nie mam zdanych wskazan do drugiego CC wiec nie wiem po co. Co wiecej wszytskei ktroe teraz znam i sa w ciazy juz maja opłacone połozne.
 
ida - mam pytanie co do okulisty bo tez się wybieram - jakie Ci robił badania - ciśnienie, dno oka i co jeszcze?

wogóle mam niezłego pietra bo coś dziwnego ostatnio mi sie dzieje z oczami - mam takie plamy jakbym patrzyła w słonce a dwa dni temu w ogóle rozjechał mi się obraz :szok: i 10 min nie widziałam tzn jedno oko widziało co innego niz drugie :szok:jak kameleon nie było jednego obrazu :baffled: szok

nie wiem moze to od duchoty , moze od cisnienia moze od tego ze tyle leze ??????????musze to przed 10-tym wyjasnic bo moze bede musiała miec cc:no:
 
Aqua - ja mam wade wzroku więc mogę Ci napisac jak u mnie to wygladało , najpierw dostajesz kropelki , za 20min pani przykłada taką soczewke do oka i przez nia oglada siatkówke oka , nie jest to zbytnio przyjemne ale krople działaja znieczulajaco , możena miec tylko stracha jak o przykłada , mi to nie przeszkadzoło, bo nosze soczewki i codziennie sobie je wkładam.. poza tym bada normalnie , czyli czytasz literki ..
jesli trafisz na takie badanie jak ja to moja rada weź brylki słoneczne , po tyxh kroplach dwie godziny kiepsko się widzi a na swiatło reagujesz prawie jak wampir:szok:
 
reklama
Aniam - a jaką masz wadę wzroku?

Ja jakoś nie pamiętam tych kropli do oczu a miałam robione badanie przed pierwszym porodem.
 
Do góry