reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wody płodowe

reklama
Równie dobrze mogły sączyć się pod prysznicem czy będąc w toalecie i mogłaś tego nie zauważyć.
Tak jak osoba wyzej napisała, będąc w szpitalu pytaj lekarza na obchodzie. To oni cię badają i mogą udzielić ci informacji, nie my.
 
Równie dobrze mogły sączyć się pod prysznicem czy będąc w toalecie i mogłaś tego nie zauważyć.
Tak jak osoba wyzej napisała, będąc w szpitalu pytaj lekarza na obchodzie. To oni cię badają i mogą udzielić ci informacji, nie myłam

Jesteś w szpitalu, więc zapytaj lekarki. To zdecydowanie bardziej zaufane źródło, niż my na forum :)
Problem w tym że nikt mi nic nie mówi kiedy pytam lekarza to tylko słyszę ze biorę antybiotyk robią badania krwi i każą mi czekać.
 
Co jeżeli miałam pozytywny test na wody płodowe od testu minęło 5 dni a na wkładce nic nie zauważyłam żeby coś leciało?
Powinni powtorzyc test. U mnie wody plodowe sie saczyly jakies 2-3 dni, potem przestaly. W szpitalu bylam 8 dni, bralam antybiotyk. Po antybiotyku zrobili mi ponownie test na wody - wyszedl negatywny. Wyszlam do domu i do konca ciazy mialam prowadzic oszczedny tryb zycia, co tydzien oznaczac crp i morfologie oraz w razie goraczki zglosic sie do szpitala. Uznano, ze wotek plodpwy mi sie zasklepil. Ostatecznie urodzilam w 41tc.
 
Powinni powtorzyc test. U mnie wody plodowe sie saczyly jakies 2-3 dni, potem przestaly. W szpitalu bylam 8 dni, bralam antybiotyk. Po antybiotyku zrobili mi ponownie test na wody - wyszedl negatywny. Wyszlam do domu i do konca ciazy mialam prowadzic oszczedny tryb zycia, co tydzien oznaczac crp i morfologie oraz w razie goraczki zglosic sie do szpitala. Uznano, ze wotek plodpwy mi sie zasklepil. Ostatecznie urodzilam w 41tc.
No właśnie ja mam antybiotyk na 10 dni codziennie mam wkładkę i nic nie zauważyłam. Mam nadzieję że i również w mojej sytuacji będzie tak samo.
 
reklama
reklama
Do góry