reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki - czyli pierwsza bryka dla naszego smyka ;)

reklama
[h=5]Pierwsza bryka dla mojego smyka jest już u mnie w domku. Jest super - wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach :)[/h] 14968118.jpg


naprawdę dziewczyny swoją funkcjonalnością przebija całą masę innych wózków, które oglądałam. Także naprawdę gorąco polecam !!!
 
:) - co za niespodzianka - właśnie był kurier :) dopiero co złożyliśmy wózeczek, które właśnie wstawiłam post powyżej, a już do składania jest łóżeczko - HURA !!! :happy2:
Łóżeczko będzie wyglądać tak:
lozka_kawa2.jpg
 
[h=1]martinek
to jest model:TAKO BABY HEAVEN LINE NOWOŚĆ 2012 STELAŻ ALU 3W1[/h]http://allegro.pl/tako-baby-heaven-line-nowosc-2012-stelaz-alu-3w1-i2773273662.html
 
hej fajny ten wozek powyzej i lozeczko tez mi sie podoba :) Ale my juz tez kupilismy Nasza bryke i tez jestesmy mega zadwoleni. Jest ladny i funkcjonalny bo z gondolki robi sie fotelik samochodowy. Jestem mega szczesliwa ze wlasnie go wybralismy i juz nie moge sie doczekac pierwszego spacerkuuuu


a wyglada tak:Jane Muum Matrix Light 2 Travel System (Earth) from Jane part of the Travel Systems range available at PreciousLittleOne

Napisz proszę, bo słyszałam ze w tym wózku jest jakby uczucie ze gondolki która jest przyczepiona do stelaza lata na wszystkie strony i ze Spacerowka jest to samo. Czy to prawda? Ach no i ze jest bardzo sztywny. Zastanawiałam sie nad nim ale tyle negatywnych opinii sie naczytalam ze jestem ciekawa Twojego zdania
 
reklama
Napisz proszę, bo słyszałam ze w tym wózku jest jakby uczucie ze gondolki która jest przyczepiona do stelaza lata na wszystkie strony i ze Spacerowka jest to samo. Czy to prawda? Ach no i ze jest bardzo sztywny. Zastanawiałam sie nad nim ale tyle negatywnych opinii sie naczytalam ze jestem ciekawa Twojego zdania
Nie, mi nic nie lata, gondolka dobrze sie trzyma, spacerowka z tego co pamietam (bo juz schowalismy) tez. A wozek jest bardzo zwotny jak dla mnie i jak jechalam nim ze sklepu, to nie wariowal na dziurach czy chodniku, wiec mysle ze dzidzia nie bedzie czula podskokow w srodku. Jedyne co to bede musiala zawsze pamietac o nacisnieciu hamulca po postawieniu wozka np w parku czy chodniku, bo jest taki lekki ze nawet z lekkiej goreczki sobie zjedzie. A poza tym ja z kolei slyszalam duzo pozytywnych opini, ogolnie o firmie Jane i o tym wozeczku :tak:
 
Do góry