reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

My przetestowalismy naszego Buzza w terenie,w górach i na plaskim i jestesmy mega zadowoleni,mimo,że trochę cięższy niż parasolka,to drugi raz też bym kupiła Quinny :)
 
reklama
Dziewczyny przyszła moja parasolka którą zamówiłam na allegro.Totalna porażka.Damian jest wściekły.Wyglądała super.Siedzisko tak wąskie że Nadia siedzi jak pokurcz bo ledwo jej ramiona wchodzą. Najgorsze są koła bo małe i takie plastykowe.Ja mam w spacerówce duze koła i nie miałam problemu nigdzie wjechać . Przy tym wózku nawet po chodniku sie nie da jechać bo nie dość ze hałas robią koła to jeszcze Nadia skacze jak najęta bo zero amortyzacji .SZkoda mi kasy tylko :wściekła/y: :wściekła/y: :-( :-( :-(
 
A co to za parasolka, że taki szmelc ? Tak to właśnie jest z kupowaniem jak czegoś nie można dotknąć.
 
Napisz koniecznie jaka to parasolka zeby inne dziwczyny jej nie kupily.
Ja kupowalam spacerowke za 200zl na allegro(nie parasolka ale leciutka bo kolo 6kg)i ogolnie nie jest najgorsza ale super do polecenia tez chyba nie.Coz mozna chciec za tyle kasy:dry:
 
No cóż bedziemy jak dotychczas używać spacerowki hauck a to dziwactwo do hipermarketów bo na nasze drogi to to sie nie nadaje:-( A tak sie cieszyłam...
 
Dobrze wiedzieć, ja narazie będę korzystać ze spacerówki może w przyszłym roku na wiosnę kupię laskę bo teraz nie mam takiej potrzeby.
 
reklama
oj rzeczywiscie na taki nie wyglądał! Ja parasolkę kupię może za rok,półtora bo narazie nam sie super Quinny sprawdza,no polecam,tylko cena wysoka...no i waga zdecydowanie większa niż parasolkowa ;) ale cos za coś...
 
Do góry