reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Padło na surfinie ale muszę dokupić 😅 komarzyca do kompletu. Jakiś koktajlowy pomidorek (dobrze rosną na balkonie). O dziwo dorwałam truskawkę ananasowa 😎
Nie mam pojęcia czym jest truskawka ananasowa!

Ja muszę się zaopatrzyć w supertunie czy inne takie (kiepska jestem w nazwy) - żółte to moje ulubione ;)

Komarzyce też będę musiała kupić, bo nasza zabił ostatni przymrozek, a już była taka ładna i duża ;(
 
reklama
Nie mam pojęcia czym jest truskawka ananasowa!

Ja muszę się zaopatrzyć w supertunie czy inne takie (kiepska jestem w nazwy) - żółte to moje ulubione ;)

Komarzyce też będę musiała kupić, bo nasza zabił ostatni przymrozek, a już była taka ładna i duża ;(
Taaak , odmiana Vista supertunia 😎 są i żółte (kupiłam również 😎😎)
Ta truskawka jest biała i ponoć w smaku ananasu 😅 nie miałam przyjemności spróbować, wierze jeszcze na słowo że tak będzie
 
U mnie też surfinie. Co roku zjadają mi je mszyce i co roku dalej je kupuję 😜

Jutro wchodzę w okienko. Testuję dalej, prognozowana owulka w niedzielę.

@Olcia2052, jak Twoja beta?
 
Hej, mogłabym do was dołączyć? 😊
To mój 4 miesiąc starań, zaczęliśmy się starać, gdy moje serducho zagoiło się po zabiegu...Mam podejrzenie Hashimoto, ale nie biorę żadnych leków. Ogólnie dziś jest mój 10 dpo. Czuję się dobrze jak na czas przed okresem, moje objawy są delikatniejsze niż w poprzednich cyklach. Mam nadzieję, że to dobrze wróży... Chciałabym zatestować 8 maja. 😊
Miło poznać ☺️ a skąd to podejrzenie Hashimoto? miałaś robione jakieś badania w kierunku diagnostyki hashi/tarczycowe? Często też z nim w parze idzie niestety niedoczynność tarczycy 🥲
 
Miło poznać ☺️ a skąd to podejrzenie Hashimoto? miałaś robione jakieś badania w kierunku diagnostyki hashi/tarczycowe? Często też z nim w parze idzie niestety niedoczynność tarczycy 🥲
Robiłam badania, tsh w normie, Anty-tpo i anty-Tg mam poza normą, ft3, ft4 - nie pamiętam które mam trochę podwyższone. Mam jeszcze jakieś małe guzki na tarczycy. Poza tym w wieku 18 lat miałam problemy z tarczycą i nawróciły 😐 Tym razem bez leków bo lekarka stwierdziła, że to jest początek AZT i że musi się to rozwinąć do Hashimoto i wtedy mi coś przepisze 😅Musze zmienić lekarza... 🙄
 
reklama
I klapa😢 niestety u mnie się nie udało. Beta 0,2 progesteron 1,49. Nie wie może to była biochem. Nigdy wcześniej testy mi tak nie świrowały. Proszę o wpisanie mnie ma testowanie 30.05. Zaczynamy kolejny cykl starań. Może tym razem się uda. Dziewczyny czy progesteron w 25 d.c mam dobry ? Wydaje mi się ze najgorzej nie jest.
 
Do góry