reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
z tego co ja zrozumiałam to np.
Brak owulacji - stymulacja - zero efektów
Słabe nasienie - leki, zabiegi - dalej słabo
Złe wyniki immuno-leki-brak poprawy itp.
Chyba, że jest niedrożność jajowodów, złe nasienie to od razu.

Myślę, że pewnie wyjdzie w praniu i będzie zależne od lekarza ale z tego co babka mówiła to żadne wyniki, drożność - nie wlicza się w leczenie niepłodności.
tylko ze ja wyniki
Mam dobre, nasienie jest ok, ale mogłoby być lepsze. Moim jedynym problemem są niedrożne jajowody, zostały udrożnione laparo, ale źle pracują i ciąży przez to nie ma, to jak mam je jeszcze leczyć…. Żeby się załapać… wychodzi na to że nie będzie to łatwe….
 
tylko ze ja wyniki
Mam dobre, nasienie jest ok, ale mogłoby być lepsze. Moim jedynym problemem są niedrożne jajowody, zostały udrożnione laparo, ale źle pracują i ciąży przez to nie ma, to jak mam je jeszcze leczyć…. Żeby się załapać… wychodzi na to że nie będzie to łatwe….
Może ponowna drożność u specjalisty nieplodnosciowego która potwierdzi czy jajowody rzeczywiście są udrożnione na tyle żeby dały możliwość ciąży naturalnie czy jednak są niedrożne. Niedrożność jajowodów jest bezwzględnym wskazaniem do ivf i nie trzeba mieć roku leczenia.
 
Ile przed drożnością zarzyć coś przeciwbólowego i w jakiej dawce?
ja nic nie zażywałam, mnie zupełnie absolutnie nic a nic nie bolało. A jak miałam biopsje macicy to bolało strasznie, ale po prostu to przetrwałam. Ibuprom podobno mocno wpływa na jakoś komórek jajowych, dlatego polecam nic nie brać :D dasz radę :))
 
reklama
Do góry